Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rozliczanie z fiskusem za 2014 rok. Będzie kolejny rekord

0
Podziel się:

Ministerstwo Finansów liczy, że w tym roku zostanie pobity kolejny rekord rozliczeń z fiskusem przez internet. W ubiegłym roku zrobiło to
ponad 5 milionów podatników.

Rozliczanie z fiskusem za 2014 rok. Będzie kolejny rekord
(Andrzej Zbranecki / East News)

Ministerstwo Finansów liczy, że w tym roku zostanie pobity kolejny rekord rozliczeń z fiskusem przez internet. W ubiegłym roku zrobiło to ponad 5 milionów podatników.

Dyrektor Departamentu Administracji Podatkowej w Ministerstwie Finansów Janusz Janowski dodaje, że co rok widać jak liczba osób rozliczających się w ten sposób rośnie. Przypomina, że PIT za ubiegły rok nawet gdy mamy dopłatę możemy złożyć w dowolnym okresie, a płatności dokonać w terminie, czyli do 30 kwietnia.

Dyrektor Janowski przypomina, że PIT za ubiegły rok nawet gdy mamy dopłatę możemy złożyć w dowolnym okresie, a płatności dokonać w terminie, czyli do 30 kwietnia.

Jeśli mamy nadpłatę teoretycznie na jej zwrot możemy czekać 90 dni, ale w praktyce może wyglądać to inaczej. W przypadku osób mających kartę dużej rodziny, jeżeli złożą zeznanie przez internet, nadpłata będzie zwrócona w ciągu 30 dni.

Z fiskusem za zeszły rok możemy się rozliczyć jak zawsze do 30 kwietnia tego roku.

Czytaj więcej w Money.pl

wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)