W drodze do pracy spędzamy ćwierć etatu. Polacy w tym czasie woleliby robić coś innego
Badania pokazują, że co piąty pracujący Polak, traci na dojazdy do pracy nawet do 40 godzin miesięcznie. Czas ten nie wpływa pozytywnie na efektywność naszej pracy - nie nadrabiamy zaległości, nie odpisujemy na maile, najczęściej słuchamy muzyki lub czytamy, żeby przetrwać ten czas.