Pawlak o euro: eksport zyska
Zdaniem wicepremiera wymiana złotego na euro po obecnym kursie byłaby korzystna.
Źródło zdjęć: © PAP/Paweł Kula
*_ - Obecny kurs złotego jest bliższy temu, który byłby korzystny dla gospodarki przy wejściu do strefy euro - _ uważa wicepremierWaldemar Pawlak. *
_ - Obecny kurs złotego jest bliższy temu, który byłby korzystny dla gospodarki przy wejściu do strefy euro i dawałby dobre szanse na eksport do krajów UE, a także w skali globalnej _ - powiedział wicepremier.