Pawlak o euro: eksport zyska

Zdaniem wicepremiera wymiana złotego na euro po obecnym kursie byłaby korzystna.

Obraz
Źródło zdjęć: © PAP/Paweł Kula

*_ - Obecny kurs złotego jest bliższy temu, który byłby korzystny dla gospodarki przy wejściu do strefy euro - _ uważa wicepremierWaldemar Pawlak. *

_ - Obecny kurs złotego jest bliższy temu, który byłby korzystny dla gospodarki przy wejściu do strefy euro i dawałby dobre szanse na eksport do krajów UE, a także w skali globalnej _ - powiedział wicepremier.

ZOBACZ TAKŻE:

Wybrane dla Ciebie