Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Krzysztof Majdan
Krzysztof Majdan
|

W Polsce przybywa emerytów. "Powinniśmy podwyższać wiek emerytalny"

Według danych spisu powszechnego, w ciągu ostatnich 10 lat liczba emerytów wzrosła w Polsce o 30 proc. – Niestety te dane nie są zaskakujące. Kolejny spis, za 10 lat, będzie pewnie wyglądał jeszcze gorzej. Polska musi się na to przygotować, a rząd nic w tym kierunku nie robi. Przypomnijmy, to jest rząd, który obniżył wiek emerytalny. Emerytury z roku na rok będą coraz niższe, w rozumieniu relacji do ostatniego wynagrodzenia – powiedział w programie "Money. To się Liczy" Oskar Sobolewski z Instytutu Emerytalnego. – Najprościej byłoby wrócić do polityki podwyższania wieku emerytalnego, bo to jest jeden ze sposobów, który może nam pomóc – dodał.

978
Podziel się:
KOMENTARZE
(978)
Akurat
2 dni temu
Emerytów nie przybywa. Mnóstwo emerytów zostało już wymordowanych w Polsce i planuje się wymordowanie nastepnych
Gajos
2 dni temu
Likwidacji emeryture lepiej mops 2000 zl
arapacho
3 tyg. temu
Murarz nie dożyje emerytury !! ale nierub i komunistą z PiS tak
rychu
rok temu
podwyzszanie wieku emerytalnego nic nie daje tak jak nic nie dalo 500 plus czy pierwszenstwo pieszego na przejsciu bo policja i piesi to ludzie ktorzy nie mysla.
Jagoda
rok temu
Poszłam do pracy w wieku 18 lat, teraz mam 47. Praca biurowa. Boli mnie kręgosłup, nabawiłam się żylaków, cieśnia nadgarstka, łokieć tenisisty, pogorszenie wzroku. I praca w wiecznym stresie. Przychodzę do domu zmęczona. Na nic nie mam już siły. Ktoś napisze zmień tą pracę. Łatwo się mówi. Jest wiele innych rzeczy, które decydują o tym, że jednak tkwisz dalej w tym samym miejscu. Czekam na emeryturę. Chcę na niej odpocząć, ale czy dożyję, skoro będziemy pracować do śmierci?
...
Następna strona