Trwa ładowanie...
bErNdpxh

Notowania

Przejdź na

Bon turystyczny. "Ważne, że ktoś zaczyna liczyć"

- To jest ciekawa rzecz. Andrzej Duda zaproponował bon 1000-złotowy, a potem, jak rozumiem, policzono, policzono, popatrzono na bieżące wpływy podatkowe i ten bon został sprowadzony do 500 zł dla dzieci - zauważył prof. Marek Belka, były premier. - Ważne, że ktoś zaczyna liczyć. Innymi słowy widać, że bieżąca sytuacja finansów publicznych zaczyna katastrofalnie wyglądać - podejrzewa prof. Marek Belka. Może właśnie ktoś po rozum do głowy przyszedł? - zakończył retorycznie prof. Marek Belka.

0
0
53
Podziel się
Komentarze (53)
zobacz więcej komentarzy (53)
bErNdpxt
KOMENTARZE
(53)
hen
rok temu
Belka już straszy i szykuje grunt do wprowadzenia obostrzeń i wycofania się z niektórych programów społecznych - nie daj Boże żeby do władzy doszła poprzednia ekipa bo zaczęłyby się czasy rozkradania państwa,jego wyprzedawanie,czas afer i kolesiów
ja
rok temu
Nie muszą mi nic dawać. Wystarczy, że nie będą zabierać. Żeby pieniądze zamiast do nierobów i tych, co pracują na czarno i nie płacą podatków trafiały do ludzi uczciwych i pracujących legalnie, należy zwiększyć kwotę wolną od podatku. Ci, co dają się przekupić rozdawnictwem chyba nie rozumieją, że żaden rząd nie ma własnych pieniędzy. Rozdawana kasa jest naszą wspólną kasą (która mogłaby pójść na utworzenie miejsc pracy, remonty dróg, poprawę bezpieczeństwa, darmowe przedszkola itp.) lub zaciągniętym długiem, który też my będziemy musieli oddać. Zapłacimy wszyscy. Właśnie trwa największy transfer majątku od ludzi zaradnych, pracowitych i kompetentnych do nieudolnych, leniwych i o niskich kwalifikacjach. Jako że jestem przedsiębiorczy i bez dzieci, nie mam złudzeń. Nic nie dostanę, a wręcz będą mnie łupić podatkami i coraz większym ZUSem. Ode mnie głównie zależy jak mi się wiedzie i jak będę żył na starość. Żaden polityk czy partia mi nie pomoże. Zobaczcie sobie ksią,zke pt. Emery tura nie jest Ci potzerbna. Nawet przy ograniczonych zasobach rozsądne i systematyczne działania pozwalają zbudować dla siebie finansowe bezpieczeństwo, a nawet finansową wolność i zostawić coś dzieciom.
Gosc
rok temu
Najlepiej Trzaskowski pisowskie złodzieje boją się go
bErNdpxL
xxl
rok temu
Belka już kiedyś uszczęśliwił ludzi podatkiem !
Liber
rok temu
Pamiętam, jak ten spryciarz Belka kombinował z Tuskiem przed wyborami i wtedy nie bał się o finanse państwa? Przecież to aferzysta i dawno powinien był za te kombinacje odpowiedzieć karnie!!!
...
Następna strona