Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Hausner ocenia tarczę antykryzysową. "Nie możemy czekać na Sejm"

- Tam jest wiele rozsądnych myśli, ale podstawowe pytanie brzmi: kiedy to ruszy - tak o tarczy antykryzysowej mówi prof. Jerzy Hausner, były minister gospodarki. - Nie możemy czekać na Sejm - apeluje. Gość specjalnego programu Wirtualnej Polski podkreśla, że trzeba skupić się przede wszystkim na skali mikro. - Ludzie nie mogą iść do restauracji, ale niech restauracje przyjadą do nich. Im się w końcu znudzą te zapasy - mówi prof. Hausner.

0
0
408
Podziel się
Komentarze (408)
zobacz więcej komentarzy (408)
KOMENTARZE
(408)
mg-42
3 lata temu
a co gotować się nie da ? czy nie POtrafi?niby profesory a matołki.POtrafią tylko krytykować PełO -gupy
Tom
3 lata temu
Ciekawe jak rząd pomoże małym firmom. Tylko puste gadanie i rozdawnictwo dla swojej PATOLOGII i kleru a małe firmy padną i nic im nie pomoga bo rozdają leniom i dzieciorobom .
jb
3 lata temu
Hausner był aktywny w rządach Millera i Belki a nie PO. Zanim rzucisz kamieniem trochę się zastanów.
wissen
3 lata temu
W czasie wojen ludzie tez mieli dosyc ale Ziemia dalej krecila sie w ta sama strone, i jakos ludzkosc przezyla. Czas proby to siedlisko pozal sie Boze ekspertow, "najprawdziwszych" przepowiedni, objawien, cudow i zwyklych naciagaczy. Tych ostatnich to jest okolo 99,999%.
1234
3 lata temu
PROSZĘ NIE PRZESZKADZAĆ OBECNEMU RZĄDOWI ...... ZA P. RZĄDÓW , PAMIĘTAMY JAK NIC NIE ROBILIŚCIE SOBIE Z POLSKI I POLAKÓW ....
...
Następna strona