Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
oprac. PRC
|

Narodowa kwarantanna. "Jeżeli restrykcje zostaną zlekceważone, będą kolejne, mocniejsze"

40
Podziel się

Rząd zaostrza restrykcje. - W Polsce w ostatnich tygodniach zakwitło cwaniactwo. Rząd nie mógł udawać, że tego nie widzi - powiedział prof. Włodzimierz Gut i uprzedza, że mogą być kolejne obostrzenia.

Narodowa kwarantanna. "Jeżeli restrykcje zostaną zlekceważone, będą kolejne, mocniejsze"
Prof. Włodzimierz Gut (East News, Mateusz Grochocki, East News)
bDKiNYYB

Jeżeli hotele chciały zarabiać na lewo, to teraz stracą wszystko - skomentował zaostrzenie reżimu sanitarnego wirusolog prof. Włodzimierz Gut.

Od 28 grudnia 2020 r. do 17 stycznia 2021 r. zamknięte zostają stoki narciarskie, wprowadzone zostaje ograniczenie funkcjonowania galerii handlowych i obiektów hotelowych, a w sylwestra zakaz przemieszczania się.

bDKiNYYD

Stwierdził, że "chytry dwa razy traci, a uczciwi hotelarze i właściciele pensjonatów wiedzą, komu mają "podziękować" za to, co się dzieje".

W jego ocenie realizuje się właśnie scenariusz z pierwszego prawa fizyki, gdyż każdej akcji towarzyszy reakcja. A jak podkreślił, ostatnie tygodnie pokazały, jak rozkwita cwaniactwo.

Zobacz także: Rząd zamyka stoki narciarskie i hotele. "Jesteśmy do tego zmuszeni"

- Jeżeli Polacy znów nie posłuchają i zaczną się wyjazdy do wujków oraz cioć górali, to przepisy znów zostaną zaostrzone i każdy będzie miał zakaz wychodzenia dalej niż 500 m od domu. I tak uważam, że te zapowiadane restrykcje w Polsce – jak popatrzeć na sąsiadów – są łagodne. Jeżeli zostaną zlekceważone, będą kolejne, mocniejsze – ostrzegł ekspert.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDKiNYZe
Źródło:
KOMENTARZE
(40)
Jan
3 miesiące temu
No proszę to już przechodzimy do oficjalnego zastraszania narodu
Hshs
3 miesiące temu
Uczciwi hotelarze. Panie gut nie dość że sprawujecie władze jak dyktatura to jesteście złodziejami okradajacymi ludzi z dobytku a na koniec kłamcami którzy pomawiają ludzi pracy o cwaniactwo podczas gdy oni chcą tylko pracować. Jest pan nadzwyczaj odrażającą postacią. Najwyraźniej nie ma pan pojęcia o pracy na własny rachunek.
Jan
3 miesiące temu
A podobno stan wojenny był uciążliwy
bDKiNYZf
Gość
3 miesiące temu
Wiceminister grozi społeczeństwu. Historia zatoczyła koło.
Arek
3 miesiące temu
Ale dziadek ma czelnosc
...
Następna strona