Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
oprac.
PRC
|

Narodowa kwarantanna. "Jeżeli restrykcje zostaną zlekceważone, będą kolejne, mocniejsze"

40
Podziel się

Rząd zaostrza restrykcje. - W Polsce w ostatnich tygodniach zakwitło cwaniactwo. Rząd nie mógł udawać, że tego nie widzi - powiedział prof. Włodzimierz Gut i uprzedza, że mogą być kolejne obostrzenia.

Narodowa kwarantanna. "Jeżeli restrykcje zostaną zlekceważone, będą kolejne, mocniejsze"
Prof. Włodzimierz Gut (East News, Mateusz Grochocki, East News)
bEpVcKdh

Jeżeli hotele chciały zarabiać na lewo, to teraz stracą wszystko - skomentował zaostrzenie reżimu sanitarnego wirusolog prof. Włodzimierz Gut.

Od 28 grudnia 2020 r. do 17 stycznia 2021 r. zamknięte zostają stoki narciarskie, wprowadzone zostaje ograniczenie funkcjonowania galerii handlowych i obiektów hotelowych, a w sylwestra zakaz przemieszczania się.

bEpVcKdj

Stwierdził, że "chytry dwa razy traci, a uczciwi hotelarze i właściciele pensjonatów wiedzą, komu mają "podziękować" za to, co się dzieje".

W jego ocenie realizuje się właśnie scenariusz z pierwszego prawa fizyki, gdyż każdej akcji towarzyszy reakcja. A jak podkreślił, ostatnie tygodnie pokazały, jak rozkwita cwaniactwo.

Zobacz także: Rząd zamyka stoki narciarskie i hotele. "Jesteśmy do tego zmuszeni"

- Jeżeli Polacy znów nie posłuchają i zaczną się wyjazdy do wujków oraz cioć górali, to przepisy znów zostaną zaostrzone i każdy będzie miał zakaz wychodzenia dalej niż 500 m od domu. I tak uważam, że te zapowiadane restrykcje w Polsce – jak popatrzeć na sąsiadów – są łagodne. Jeżeli zostaną zlekceważone, będą kolejne, mocniejsze – ostrzegł ekspert.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEpVcKdK
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(40)
Lady Svelge
7 miesięcy temu
Oj tam. Otworzy się dla oligarchów rynek. Ile bankrutów do przejęcia hihi.. jest o co się bić
adam580
7 miesięcy temu
No i pokazują nam kim dla nich jesteśmy. Niech się cwaniaczek sam zamknie, jest takie powiedzenie nie strasz nie strasz bo się....
Adam
7 miesięcy temu
W końcu wysoko postawiony "ekspert" otwarcie potwierdził, że tzw. restrykcje nie są ustalane z powodów medycznych, tylko stanowią formę represji i to represji mających charakter odpowiedzialności zbiorowej. Takie wyznanie może być bardzo cenne, gdy Narodowi uda się postawić ich w końcu przed niezawisłym sądem.
bEpVcKdL
Rtoip1983
7 miesięcy temu
Od kiedy państwo stosuje zemstę na obywatelach? A co będzie jak obywatele się że szczą?
Rob
7 miesięcy temu
Ludzie wszyscy prowadzący biznesy olejcie ich bezprawne obostrzenia i otwórzcie wszyscy w całej Polsce wszystko główni wam zrobią siłą w jedności.
...
Następna strona