Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. LOS
|
aktualizacja

Obajtek odwołany z Orlenu. Znamy zdanie Polaków

Rada nadzorcza Orlenu podjęła decyzję o odwołaniu Daniela Obajtka ze stanowiska prezesa koncernu. Stanie się to prawdopodobnie w poniedziałek, 5 lutego. Wirtualna Polska przeprowadziła sondaż uliczny, w którym poprosiła o opinię nt. nominata PiS. Zdania są podzielone. - Chyba nie było źle, Orlen całkiem dobrze się rozwijał. Nikt nie udowodnił tego, żeby "wyciągał pieniądze". Jeżdżę dużo po Europie i widzę coraz więcej stacji Orlenu - powiedziała jedna z zapytanych kobiet. - Facet działał, zarabiał, a że coś robił może nie tak? Wszyscy robią. A teraz wszystko i tak pójdzie pod młotek - stwierdził jeden z mężczyzn. Inni zwracali uwagę, że Lotos, zdaniem NIK-u, został przez Orlen sprzedany dużo poniżej wartości rynkowej. - Zrobił za dużo różnych rzeczy niezdrowych dla państwa - usłyszał reporter WP. A co powinien uczynić nowy rząd z koncernem? - Przeprowadzić audyt i zrobić wszystko, żeby wrócić do jak najlepszej sytuacji - podpowiada rozmówczyni Wirtualnej...
rozwiń
194
Podziel się:
KOMENTARZE
(194)
POland
2 miesiące temu
Sześciokrotnie wyższe zyski i inwestycje Orlenu ,przejmowanie przez Orlen europejskich firm i wygranie przetargu na morskie farmy wiatrowe na Bałtyku, które przecież mogli budować Niemcy.To sól w oku antypolskich polityków.
Stokrotka
2 miesiące temu
Chciałabym poznać sagę tych POlaków .🙋
Marta
2 miesiące temu
Znowu POlacy oglądający za dużo TVN się wypowiedzieli .
Łukasz S.
2 miesiące temu
Rząd PO-PSL w latach 2008-2015 sprzedał 950 polskich spółek za 58 mld zł. Rząd PiS sprzedał 30% jednej spółki za 1,5 mld zł, co więcej za zgodą Walnego Zgromadzenia Orlenu. Czy Polacy nie widzą, który rząd sprzedał więcej?
Paweł M
2 miesiące temu
Rudy lis przechytrzył wszystkich. Miał nie dzielić Polaków a rozwala wszystko po kolei. Pod przykrywką naprawy. Mam nadzieję że ludzie przejrzą na oczy jak najszybciej.
...
Następna strona