Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Trzęsienie w Zjednoczonej Prawicy po zdymisjonowaniu Jarosława Gowina. Polski Ład kością niezgody. - Jeżeli chodzi o sam Polski Ład i dyskusję dotyczącą zmian podatkowych, to jestem zaskoczony, że budzi to aż tak duży spór. O ile mi wiadomo, te kwestie były wcześniej uzgadniane. Wszyscy wiemy, że klin podatkowy wymaga pewnych korekt, one zostały zaproponowane - powiedział w programie "Money. To się liczy" Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju. Był też pytany o to, czy Polacy zyskają, czy stracą na Polskim Ładzie. - Zdecydowanie zyskają, jest to obniżka podatków o 8 miliardów złotych. Jeżeli popatrzymy przez liczby podatników, to około 60 procent zyska, płacąc niższe podatki, dla około 20 procent te zmiany będą neutralne, a dla około 10 procent podatników, zarabiających powyżej 12 tysięcy złotych brutto, rzeczywiście zapłaci wyższe podatki - odpowiedział.

podatki
gospodarka
39
Podziel się:
KOMENTARZE
(39)
Mink
3 lata temu
O ile pamiętam z matematyki procenty sumują się do 100.
dfdf
3 lata temu
Jaki Fundusz taki ROZWÓJ w tym kraju - no cóż, powiedzmy sobie jasno .... oto przed nami kolejna TARGOWICA. Smuci tylko jedno - bo to "PERŁY PRZED WIPERZE" - przeciętny wyborca PiSu słysząc takie słowo zapyta "szefuniu, a po ile zeta flaszka tej TARGOWICY i na którym targu to sprzedają ?"
dfdf
3 lata temu
Jak mam płacić wyższe podatki NA PiSowskie BARACHŁO i płacić dodatkowo 9 % za PSEUDO-OPIEKĘ MEDYCZNĄ (po wypadku 7 miesięcy OCZEKIWANIA NA 1-go lekarza !!!! A gdzie do leczenia ?!?!? Całą diagnostyka to pewnie LATA będą robić) ... to BĘDĘ PŁACIŁ OBCYM .... patriotyzm jest najlepszy z daleka, a skoro PiS tak ładuje w ŻULI I MENELI to niech sobie z nich od nowego roku podatki ściąga .... się napasą !
Zed
3 lata temu
Spójrzcie na LinkedIn, są pełne opracowana że na polskim ladzie tracą praktycznie wszyscy, + rozpędza sie inflacja. To zamach na Polaków
polacy
3 lata temu
Jesli narod jest narazony na straty nie mozna takich warunkow akceptowac A wiec z wola narodu i dla narodu tylko tyle i az tyle!!!
...
Następna strona