Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Spis powszechny zmienia zasady. Rachmistrz nie zapuka do drzwi

Nawet 1,3 mln Polaków wypełniło formularz w spisie powszechnym do wtorkowego poranka. Taką informację przekazał w programie "Money. To się liczy" dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Urząd prowadzi szeroką akcję informacyjną na temat spisu. - Każdy Polak otrzyma z GUS list, w którym przypominamy o obowiązku wykonania spisu oraz przekazujemy wszystkie najważniejsze informacje - mówi Rozkrut. Prezes GUS zdradził również, że na ten moment nie wchodzi w grę wizyta rachmistrzów spisowych w domach Polaków. - Na pewno przez najbliższe 3 miesiące nie skorzystamy z tej metody spisu - mówi gość programu "Money. To się liczy". Winna oczywiście jest sytuacja epidemiczna w kraju. GUS stawiać ma przede wszystkim na kontakt telefoniczny oraz zachęca do samospisu internetowego.

06-04-2021
0
0
381
Podziel się
Komentarze (381)
zobacz więcej komentarzy (381)
KOMENTARZE
(381)
Jackowski
2 lata temu
Najpierw spis a później podatek katastralny.
Iva
2 lata temu
Beda płacić 5 tys kary w ratach
stara baba
2 lata temu
To tak wygląda ochrona danych osobowych? Szlag mnie trafi, a nie podam swoich danych przez telefon ani przez internet. Niech spisują wg danych w biurze meldunkowym. Na domofonach nie można umieszczać nazwiska a tutaj nie wiadomo komu każą podawać bardzo istotne dane. Złodzieje tylko czekają na takie okazje.
iga
2 lata temu
Czy musi być spis powszechny akurat teraz? W czasie pandemii? Czy nie można zaczekać aż się sytuacja ustabilizuje?
Dana
2 lata temu
Spisalam sie przez internet, ale po wycieku danych sluzb mundurowych.... jestem zbulwersowana!!! NIE ZROBILABYM TEGO JESZCZE RAZ... a pozatym ten spis to farsa, chodzi im tylko o przynależność do kościoła.
...
Następna strona