Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|
aktualizacja

Upada sklep za sklepem. "Gdyby nie wolne niedziele, byłoby dużo gorzej"

- Tendencja zamykania się małych sklepów została szczęśliwie zahamowana i to dzięki ustawie o zakazie handlu. Gdyby nie wolna niedziela, sklepików, które upadły, byłoby znacznie więcej - powiedział w programie „Money. To się liczy” Alfred Bujara, szef sekcji handlu w NSZZ Solidarność. – One upadają, bo zaopatrują się w zagranicznych hurtowniach i muszą mierzyć się z wysokimi cenami. Oddajemy hurt i logistykę zachodniemu kapitałowi.

KOMENTARZE
(315)
m-m
4 lata temu
Jeszcze większy zus to będzie lepiej
Przedsiębiorc...
4 lata temu
Przy takich obciążeniach podatkowych, ZUS, wynagrodzeniach, kontrolach i karach za byle co nie opłaca się już pracować małemu przedsiębiorcy. W mojej małej restauracji doszło do tego, że przez brak ludzi do pracy pracownicy stawiają warunki i ja przestałam mieć cos do powiedzenia, przestałam zarabiać i żyję w ciągłym stresie z dziurą na koncie. W tym roku po kilkunastu latach zamykam interes. Jak ja zamknę pracę straci 10 osób . I tak zaczyna się początek bezrobocia...i oby koniec rządów tych niszczycieli Polski.
JARRO
4 lata temu
NALEZÝ JAK NAJSZYBCIEJ OPODATKOWAĆ OBCE ZŁODZIEJSKIE KORPORACJE. ODZYSKAĆ HANDEL W POLSKIE RECE
JARRO
4 lata temu
BARDZO MĄDRZE PANIE BUJARA ,TYLKO NASZ NIESWIADOMY NARÓD , CO Z NIM ZROBIĆ ?
Veliciraptor
4 lata temu
W 2007 do 2015 za PO-PSL, otwarto 160 tysięcy a w 8 lat zamknięto 25 tysięcy zakładów i przedsiębiorstw... od 2015 do dziś za PIS i PRAWICY otwarto 21 tysięcy, a w 5 lat zamknięto 75 tysięcy zakładów i przedsiębiorstw handlowych ! W moim mieście w ciągu ostatnich 3 miesięcy ,,padło,, 140 punktów handlowych! Najczęstszym napisem na drzwiach zaczyna być ,,sprzedam ... wynajmę... i nr telefonu, albo rzeczywista wyprzedaż towaru => nie marketingowa,,!!! Relacja 1 za PO-PSL do 3 za PIS i PRAWICY!
...
Następna strona