Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Nino Dzhikiya
|
aktualizacja

Wedel rozchwytywany za granicą. "Nie wyrabiamy się z produkcją"

Najstarszy producent czekolady w Polsce nie narzeka na brak zamówień poza granicami naszego kraju. Tylko w ciągu ostatnich trzech lat Wedel podwoił eksport swoich produktów i obecnie sprzedaje je w blisko 60 państwach. Jak się uzyskuje takie wyniki, gdy gusta klientów zmieniają się jak w kalejdoskopie? Jakie cechy powinien mieć manager idealny? Prezes Lotte Wedel Maciej Herman mówi Nino Dżikiji.

KOMENTARZE
(163)
rezz
5 lata temu
Dobry PR nie jest zły - nie wyrabiają się z produkcją, bo im ludzi zapewne brakuje. Na giełdzie od 5 lat ciągle na minusie... Tacy są rozchwytywani ;D
kora
5 lata temu
od momentu wejscia w życie 500plus,300plus nam piędziesięciolatkom tak zaciskają pasa że już od długiego czasu nie kupuję waszego mleczka a także innych słodyczy .Ceny żywnosci tak poszły w górę że trzeba się zastanowić zanim coś sie kupi .A ze słodyczy najlepiej zrezygnować.
zene
5 lata temu
BRAWO PIS. Firmy - teileprofi24h_abs_gmbh, mixelectrocar24h, autoteilekfz, speedautot, 2ndparts_de, multibrandgroup, autoexpert24h, automeister24h - działają w POLSCE a podatki płacą w NIEMCZECH. Jakoś tej dziury podatkowej nikt nie zatyka.
taddybear
5 lata temu
ten eksport to chyba do Afryki . Ptasie mleczko , PrincePolo odleciało daleko od pierwowzoru. Niestety nic od was już nie kupuję . Idziecie w złym kierunku , jak mówiła Saba...
Paquita Salas
5 lata temu
Ptasie mleczko to ohyda, a czekolady maja smak tluszczu. Jakosc jest bardzo kiepska
...
Następna strona