Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Zakaz jedzenia i palenia na ulicy. Policja stawia sprawę jasno

Ponieważ w przestrzeni publicznej obowiązuje obecnie nakaz zasłaniania ust i nosa, to automatycznie zakazane są niektóre czynności. Nie można już idąc po ulicy niczego jeść ani pić, zabronione jest również palenie papierosów. Z prostej przyczyny - żeby to zrobić, trzeba bowiem zdjąć maseczkę. - Rzeczywiście jest to mocno utrudnione - mówi w programie "Newsroom" podkomisarz Antoni Rzeczkowski z Komendy Głównej Policji. Jak dodał, jedzenie jest dozwolone tylko w miejscach do tego przeznaczonych, czyli na przykład w ogródkach czy restauracjach. Na ulicy kanapki lub innej przekąski już więc nie zjemy. Wątpliwości budzą również place zabaw, które znajdują się w parkach. - Na terenach zielonych maseczki nosić nie trzeba, ale wchodząc na plac zabaw trzeba już zasłonić usta i nos - mówi podkom. Antoni Rzeczkowski.

KOMENTARZE
(383)
zzzzz
3 lata temu
i padniesz z pragnienia i z glodu bo o COVID -19 trzeba dbac przeciez to dobry biznes
jarek i dodek
3 lata temu
Policja w maskach jak bandyci.
salomon
3 lata temu
znowu jakiś t luk z policji się wypowiada nie na temat. Jak mam przyłbicę to i miejsce na fajkę albo kanapkę. A poza tym ciągle nie ma ustawy więc może sobie misiu ględzić.
antypies
3 lata temu
A nakaz ściągania nakrycia głowy przed "Panami" jak za niemca to kiedy?
Polka
3 lata temu
Kim wy jestescie w tym rzadzie, chcecie nas zmeczyc i napuszcza jeden na drugiego napewno imt mi nie zabroni jesc w momencie kiedy mam na to ochote teraz maski a za pol roku s mycz na szyje ....wstydz sie policja ...rodzice muszz byc z was bardzo dumni
...
Następna strona