Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Angelika Sokal-Szewczyk
|
aktualizacja

Zbudowała dom za 370 tys. zł. Trzy sypialnie, dwie łazienki, garderoba i zachwycający salon

Dom Aldony Herbert z zewnątrz przypomina stodołę: elewacja zrobiona jest z nieoheblowanych, "smaganych wiatrem" desek, prosto z tartaku. Ma to swoje zalety. Nie chodzi tylko o niską cenę, ale też o to, że - jak wyjaśnia właścicielka - "nawet jeżeli ta deska się zniszczy, możemy ją poprawić, możemy wymienić, nie ma z tym żadnego problemu". Wnętrze utrzymane jest w stylu loftowym z ciepłym wykończeniem, które osiągnięto dzięki dodaniu elementów z naturalnego drewna. Na 126 mkw. powierzchni znajdują się trzy sypialnie, dwie łazienki, spora garderoba i zachwycający pokój dzienny połączony z kuchnią. Największe wrażenie w salonie robi ogromne, wysokie na 6,5 metra, zajmujące całą ścianę przeszklenie. Właścicielka przyznaje, że to właśnie okna są najdroższym elementem domu - kosztowały 60 tys. zł. Budowa całego domu, ukończona w 2020 r., wyniosła 370 tys. zł (stan deweloperski). O szczegółach opowiada w programie "Pomysł na dom" Kuba Jankowski.
KOMENTARZE
(46)
Maja
2 lata temu
Ktoś robił z Bruk Bet? Widziałam że mają spory wybór i sporo ludzi poleca ale totalnie nie wiem co brać
leszon
2 lata temu
A czy kostkę ktoś załatwiał w Drog Bud? Potrzebje opinii
Krystyna
2 lata temu
Cudowny dom! Na zewnątrz, jak i w środku robi wrażenie. Wraz z mężem również postawiliśmy na budowę domu. To zadanie zleciliśmy firmie Nadzory Konieczny. Jak na razie współpraca idzie bardzo owocne, już nie możemy doczekać się finalnego efektu.
Tamigocz
2 lata temu
Piękny dom w środku, jak i na zewnątrz. Sam jeszcze pamiętam jak to było fajnie wprowadzać się do nowiutkiego domu :) Trzeba jeszcze działkę zrobić, wiadomo wszystko wolniej idzie jak się samemu ogarnia, ale już powoli wchodzę w temat i chociaż kostkę brukbet z żoną wybieramy, reszta na wiosnę się doklepie ;)
mauro
2 lata temu
Nieźle, zmieściłą się w budżecie na pewno. Jestem zdania, że teraz budowa z bloczków betonowych jest najkorzystniejsza ( i mówię to pomimo, że mnie od lat marzyło się drewno). Widzieliśmy 'rachunki' z domu tradycjnego, modułowego, drewnianego i bloczków (termalica akurat). Wszystkie w miarę podobne metrażowo a różnice widać kolosalną - szczególnie w ogrzewaniu etc. Tak czy siak - własny dom to włąsny dom, nie ma jak swoje cztery kąty i ja tej pani gratuluje:)
...
Następna strona