Trwa ładowanie...
bEKrkThh
Notowania
Przejdź na

Polski Ład. Semeniuk chwali Morawieckiego: Doskonały premier!

Rząd pracuje nad ustawami w ramach Polskiego Ładu. Premier Mateusz Morawiecki nie skonkretyzował, za co rząd zabierze się w pierwszej kolejności. To przeoczenie? - Przeoczenia premierowi Mateuszowi Morawieckiemu się nie zdarzają, nigdy. Z mojego punktu widzenia to doskonały premier - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju, pracy i technologii. - Jeżeli chodzi o Polski Ład i pięć filarów, które wyznaczyliśmy, to mówimy również o bardzo dużej zmianie i reformie podatkowej. Z tym wiążą się różne ustawy, to będzie ponad 100 projektów ustaw, w mojej ocenie powinniśmy zacząć od kwoty wolnej od podatku. Samą koncepcję i zarys programu szeroko konsultujemy, szukamy wyjścia z różnych sytuacji. To nowe zadania, nie zawsze łatwe, ale mogą doprowadzić do stabilizacji sytuacji po pandemii - dodała.

23 reakcje
0
0
23
Podziel się
Komentarze (23)
zobacz więcej komentarzy (23)
bEKrkTht
KOMENTARZE
(23)
takaprawda
5 miesięcy temu
jest najlepszy od wypowiadania steku bzdur
Art
5 miesięcy temu
Ludzie trzeba będzie chyba wyjść na ulicę bo nas okradną ze wszystkiego ,jak w Francji rok temu rząd chciał podnieść akcyzę na paliwo to ludzie wyszli na ulicę zrobili rozpierduche i rząd się wycofał ,a my nic nie możemy tak się dawać łupić przez tych nieudaczników
KRAK3004
5 miesięcy temu
CIEKAWE ILE PIS ZAPŁACIŁ UKRAIŃCWI ZA TE BREDNIE
bEKrkThL
PO-trafili om...
5 miesięcy temu
niemiecki feldfebel przy Premierze Morawieckim to jak brazowa sznurowka u buta od fraka
Katolik
5 miesięcy temu
Panie nie chwal Pan dnia przed zachodem słońca... Jak wyjdą ludzie na ulicę wk.... eni to zobaczy Pan wspaniałość. Na czym polega ta wspaniałość... Ze siłą wkłada rękę do mojej kieszeni, zabiera mi ją i robi to bezkarnie tylko mając większość w Sejmie.. PIS w skali kraju ma bardzo małe poparcie. Niech ten wspaniały premier spróbuję zabrać któraś z darowizn tym nierobom. To z widłami po niego przyjdą.
...
Następna strona