Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Polskiego Ładu nie da się już naprawić. "Trzeba go po prostu zawiesić"

Jak naprawić Polski Ład? W programie "Money. To się liczy" Maciej Witucki, prezydent Konfederacji Lewiatan, podkreślał, że reforma podatkowa Prawa i Sprawiedliwości wciąż kryje w sobie wiele niespodzianek, a te dopiero z czasem uderzą przedsiębiorców po portfelach. - Krótka odpowiedź na to pytanie jest taka, że nie wiadomo, co jeszcze trzeba będzie poprawić - stwierdził gość money.pl. Zaznaczył też, że nie jest rolą skarbówki, by ta tłumaczyła podatnikom zmiany w systemie podatkowym, więc jedynym sensownym rozwiązaniem jest zawieszenie Polskiego Ładu.

Tagi:
1129 reakcji
835
64
230
Podziel się
Komentarze (230)
zobacz więcej komentarzy (230)
KOMENTARZE
(230)
polska emeryt...
6 miesięcy temu
ZABRAĆ EMERYTURY I JUŻ .TO NADROBI DZIURĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!prawda??????????????????//
polska emeryt...
6 miesięcy temu
CZŁOWIEKU CO TY ROBISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chcesz zabić biednych Polaków???????????????????????
g29
6 miesięcy temu
Ten produkt należy spakować i odesłać panu Morawieckiemu z adnotacją "mimo wspaniałej reklamy i kilku prób użycia w/w produktu niestety nie udało się go użyć, a jeżeli już coś zadziałało to spowodowało to większe straty niż zyski". Panie Pinokio mam pytanie dlaczego pan ciągle kłamie ? I drugie, czy pana życie nie nauczyło, że kłamstwo ma krótkie nogi ! No i tak na koniec kto zapłaci za pana eksperymenty , i dlaczego będzie musiał wrócić tak nie lubiany Balcerowicz ?
POLAK
6 miesięcy temu
Polacy Powinni dziękować PISOWI ze jest tak dobrze Polsce
POLAK
6 miesięcy temu
Za PO była bieda dla emerytów ale Emeryci SB I UB komuchy. mieli wysokie emerytury za Palowanie i Tusk im jeszcze dokładał teraz maja po 6 ty
...
Następna strona