Trwa ładowanie...
bCYmvyet

Notowania

Sponsoring – Wszystkie wiadomości

15.06.2020 20:06

SPONSORING
 / 
Fortuna i KSW zaczynają współpracę. Duża umowa

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie oraz Federacja KSW będą współpracować. W poniedziałek podpisały kontrakt sponsorski, który ma obowiązywać do końca 2021 roku.

30.04.2020 11:28

SPONSORING
 / 
STS ograniczy sponsoring? "Sytuacja nie jest kolorowa"

- Nie zazdroszczę prezesom klubów piłkarskich sytuacji, w jakich się znaleźli - mówi w programie "Money. To Się Liczy" Mateusz Juroszek, prezes zakładów bukmacherskich STS. Firma Juroszka to jeden z największych sponsorów wielu polskich klubów. - Zaczęliśmy się przyglądać umowom sponsoringowym, ale staramy się rozmawiać z klubami na ten temat - mówi Juroszek. Jak dodaje gość programu "Money. To Się Liczy", kluby będą obecnie skłonne do renegocjacji umów, co w konsekwencji będzie oznaczało, że dla niego będzie taniej. - Na pewno wydamy mniej na sponsoring - tłumaczy. Juroszek podkreśla, że wszelkie decyzje będę podejmowane na podstawie tego, jak rozwinie się sytuacja gospodarcza w kraju. - Ja nie jestem w stanie dziś powiedzieć, ile Polacy będą mieli pieniędzy w przyszłym roku. A od tego wszystko zależy - mówi.

17
10.09.2019 10:59

PIŁKA NOŻNA
 / 
Oknoplast: zatrudniamy tylko na umowę o pracę

Znany polski producent okien jest bardzo rozpoznawalny również poza Polską. W całej Europie ma ponad trzy tysiące salonów sprzedaży. Zawdzięcza to nietypowej i stosunkowo drogiej promocji przez sport. W rozmowie z Nino Dżikiją prezes Oknoplastu mówi, jak zostaje się sponsorem jednego z czołowych klubów piłkarskich w Europie, i jak szybko zwraca się taka inwestycja. Mikołaj Placek wyjaśnia też, dlaczego zatrudnia swoich pracowników wyłącznie na podstawie umów o pracę.

3
31.05.2019 15:09

CINKCIARZ
 / 
Polska firma w Hollywood. Cinkciarz.pl w nowym kinowym hicie

Najpierw kontrakt z Chicago Bulls, teraz obecność w hollywoodzkim hicie z Keanu Reevesem i Halle Berry. Cinkciarz.pl coraz mocniej rozpycha się za Oceanem. - Finalizujemy proces pozyskiwania stanowych licencji na działalność w USA - mówi money.pl Piotr Kiciński, wiceprezes firmy.

23.04.2019 9:02

SPONSORING
 / 
Biznes stawia na sport. Już prawie 1 mld zł ze sponsoringu

Do 916 mln zł wzrosła w ubiegłym roku wartość sponsoringu sportowego - wynika z danych firmy Sponsoring Insight. Biznes wspiera przede wszystkim piłkę nożną, siatkówkę i sporty motorowe.

bCYmvyev
2
16.03.2019 16:00

FINANSE
 / 
F1. PKN Orlen debiutuje jako oficjalny partner Williams Martini Racing na Grand Prix Australii

PKN Orlen debiutuje jako oficjalny partner zespołu Formuły 1 (F1) Williams Martini Racing. Logotyp koncernu znajdzie się na m.in. na bolidach oraz kombinezonach zawodników występujących w najbardziej prestiżowych wyścigach świata.

1
14.03.2019 17:06

SPONSORING
 / 
Comarch sponsorem francuskiego klubu piłkarskiego

Prof. Janusz Filipiak, prezes krakowskiego Comarchu, zdradził, że jego firma została sponsorem francuskiego Lille Olympique. Zespół z Lille to jeden z lepszych klubów francuskiej ekstraklasy, regularnie występujący w europejskich pucharach.

2
28.01.2019 18:25

SPORT
 / 
Siatkówka i Tour de Pologne mogą stracić wielkich sponsorów. Energetyka szuka oszczędności

Nad zmniejszeniem wydatków sponsorskich poważnie zastanawia się Enea. Tauron zadeklarował ich cięcie aż o połowę. Firmy energetyczne szukają oszczędności. Przez wzrost cen zielonych certyfikatów do wielu polskich klubów może zajrzeć bieda.

43
16.10.2018 17:42

SPONSORING
 / 
Orlen studzi emocje. "Za wcześnie, by mówić o współpracy z Robertem Kubicą"

Koncern paliwowy miałby pomóc Robertowi Kubicy w powrocie do wyścigów w Formule 1. Takie spekulacje pojawiły się po spotkaniu prezesa Orlenu z polskim kierowcą. Jak dowiedziało się money.pl, decyzja o takiej współpracy jeszcze nie zapadła.

bCYmvyeB
3
01.09.2018 11:32

SPONSORING
 / 
Santander zamiast Unicredit. Zmiana sponsora piłkarskiej Ligi Mistrzów

To nie tylko marketing. W ramach współpracy mają m.in. powstać instrumenty finansowe, które zabezpieczą życie piłkarzy po zakończeniu kariery. Międzynarodowy bank z Hiszpanii - Santander został sponsorem piłkarskiej Ligi Mistrzów.

13.09.2016 14:39

SPONSORING
 / 
Sponsoring to forma promocji. Wpływa na wizerunek firmy i współtworzy relacje z klientami

Działania sponsoringowe pozwalają pokazać biznes w innej roli niż bywa postrzegany na co dzień. Świadomych konsumentów interesują nie tylko oferowane produkty i usługi, ale też wartości, które firma reprezentuje.

1
12.09.2016 8:34

SPONSORING
 / 
Sponsoring a podatki. Jak rozliczyć wydatki w ramach działalności gospodarczej?

Wsparcie lokalnych klubów sportowych, wydarzeń kulturalnych czy audycji telewizyjnych pozwala budować pozytywny wizerunek marki. W tym celu, przedsiębiorcy podejmują działalność sponsoringową. Jej koszty mogą obniżyć podatek.

16.09.2013 10:27

SPONSORING
 / 
Lewandowski wystąpi w reklamach Oknoplast

Producent okien został sponsorem najbardziej polskiego z niemieckich klubów - Borussii Dortmund. Kontrakt podpisano na rok.

bCYmvyeC
27.12.2011 12:48

SPONSORING
 / 
Sponsoring pozwoli obniżyć podatek. Masz ostatni moment

Tylko wsparcie finansowe pozwala obniżyć podatek. Dotyczy to zarówno podatku dochodowego, jak i VAT-u.

14.11.2011 12:32

SPONSORING
 / 
Co można zyskać na firmowym sponsoringu?

Każdy hojny i jednocześnie racjonalnie działający przedsiębiorca postawi pytanie, czy dobroczynna działalność wpłynie na wysokość podatków.

21.07.2010 6:42

NATIONWIDE
 / 
Nationwide zrywa kontrakt z reprezentacją Anglii

Towarzystwo budowlane wycofuje się po jedenastu sezonach współpracy.

06.05.2010 6:43

LONDYN
 / 
Historyczny kontrakt sponsorski na paraolimpiadę

W 2012 sieć sklepów wyłoży na tę imprezę wiele milionów funtów.

12.02.2009 12:10

MARKI
 / 
Cheetos w rękach blogerów

Producent przekąsek zdecydował sie na sześciotygodniowy sponsoring siedmiu istotnych blogów, m. in. Boing Boing, Mashable, Makezine i Outblush.