Forum

Komentarze użytkownika "kalot"

Komentarze użytkownika: kalot

kalot / 2009-07-24 13:09 / portfel / Tysiącznik na forum
całkiem powaznie spytam co by się stało, gdyby w Polsce wyszła na ulicę kobieta z jedna piersią odsłoniętą obojetnie czy to wioska czy miasto
jak sądzicie

Re: Komentarze do portfela "kalot"

kalot / 2009-07-22 14:45 / portfel / Tysiącznik na forum
w tym tygopdniu lub przyszłym nie wykluczam redukcji niektórych moich pozycji, ale żadnych pochopnych ruchów
kalot / 2009-07-22 14:40 / portfel / Tysiącznik na forum
o lala oczywiście rzadko!!!
kalot / 2009-07-22 14:34 / portfel / Tysiącznik na forum
przewidzieć przyszłości nie umiem, chociaż są tu tacy niestety trafiają dośc żadko, ale za to dopiszę koledze uwagę, że sprzedajemy przed osiągnieceim szczytu, a nie po
wówczas i latwiej i przyjemniej i można jeszcze gdzie indziej tę forsę zainwestować
kalot / 2009-07-22 14:21 / portfel / Tysiącznik na forum
nieuk się nadaje na tamtą listę bez dwóch zdań, no i nadymać się brakami tego typu to także nic mądrego
kalot / 2009-07-22 14:01 / portfel / Tysiącznik na forum
mnie także to maleństwo cieszy i 12 zł jest to osiagniecia przy sprzyjajacych okolicznościach
po tyle będę chciał sprzedać
kalot / 2009-07-22 13:51 / portfel / Tysiącznik na forum
"za karę" podpisz się po jego postami 4 razy;]
kalot / 2009-07-22 13:50 / portfel / Tysiącznik na forum
kupiłem już i przez 1 dzień miałem spore watpliwości, ale widac że bezpodstawnie;]
kalot / 2009-07-22 12:29 / portfel / Tysiącznik na forum
wydaje mi się, że niekorzystną atmosferę robią a własciwie robili osobnicy, co wprowadzali polityke na tych stronach, wielu z nich juz nie pisze, zakładam, że zajmując się nie tym czym trzeba pobankrutoweali i ta polityką zajęli sie na codzień i się przekrzykują na innych portalach specjalnie do tego założnych
częśc z nich jest tu nadal, ale jakby odpuścili
ale Kenobiego warto wyróżnić na niekorzyść bo wyprowadzał na niewłaściwą ścieżkę wiele osób kiedyś zwróciłem na to uwagę
warto czasami dopisać być może albo prawdopodobnie a nie wpisywać wszystko aby duzo i bez sensu

Re: GPW: Kolejny dobry tydzień przed nami?

kalot / 2009-07-20 15:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Kolejny dobry tydzień przed nami? - Otóż nie, rośnie jedynie W-wa i Moskwa...to za mało!

nie bedzie hossy, choćby nawet trend sie wyśnił...
...nie pomoze nic...
i choć piszą to czy ów, Bóg to jeden wie
długo już na tych poziomach nie spotkamy się
bo do hossy trzeba dwojga...
kalot / 2009-07-16 11:28 / portfel / Tysiącznik na forum
zapewne wiele jest spółek, które dadzą zysk w njblizszym czasie i być może oprą się spadkom korekcyjnym
Kofola zdrożała dziś na maleńkich obrotach i technicznie nie pokazała niczego ciekawego w dodatku do dywidendy jeszcze sporo brakuje zatem nie wiem skąd miałes taki pomysł
kalot / 2009-07-16 11:21 / portfel / Tysiącznik na forum
autor wątku tworzy problemy których w zasadzie nie ma, bo skoro kropka rozwiązuje problem to trzeba ja wstawic, a prowizję w innej rubryce mamy
przecież ten portfel nie służy nam do rozliczeń z fiskusem tylko do pokazania kierunków które wybraliśmy i ma uatrakcyjniać nam pobyt tu
a cóż się stanie złego, gdy pominiemy półprocentowwą prowizję wpisując swoją sprzedaż (też mi sie to niejednokrotnie przydarzyło) bo przy kupuj musisz podać!
natomiast uwagi pana miroo bardzo odpowiednie:]
kalot / 2009-07-16 11:12 / portfel / Tysiącznik na forum
ale nie masz racji, a prowizje trzeba wprowadzić w innej rubryce
kalot / 2009-07-16 11:10 / portfel / Tysiącznik na forum
wydaje mi się że teraz jest najlepsza pora na urlop, a nie na inwestowanie dlatego się wstrzymałem, bo że rynek bedzie nizej to niemal pewne

Re: Komentarze do portfela "kalot"

kalot / 2009-07-16 11:08 / portfel / Tysiącznik na forum
korci mnie jedna (mowa) spółka ale urosła dziś sporo i raczej się wstrzymam
technicznie zachęta jest niemal olbrzymia, ale co tu sie spieszyć?

Najnowsze wpisy