Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Absurd prawny. Mogą działać w galeriach, ale tylko teoretycznie. Właściciele nie obniżają im czynszów

Najemcy negocjują z galeriami handlowymi. - Jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach. Nie mamy zakazu działania w centrach handlowych, rząd powiedział, że możemy działać na wynos. To bardzo fajne, ale po pierwsze - w galeriach nie ma ludzi, bo sklepy są zamknięte, a po drugie - jest zakaz napicia się kawy w lokalu, w centrum handlowym i na ulicy. Niemniej, nie ma formalnego zakazu działania, więc część galerii uważa: możecie działać, to nam płaćcie. My nie płacimy i idziemy do sądu - powiedział w programie "Money. To się liczy" Adam Ringer, prezes sieci kawiarni Green Caffe Nero.

0
0
16
Podziel się
Komentarze (16)
zobacz więcej komentarzy (16)
KOMENTARZE
(16)
Inwestor
rok temu
Kupie mieszkanie w Gdansku i Wroclawiu ale tylko jesli te miasta zostana przylaczone do Niemiec.
gość
rok temu
Właściciele budynków po prostu zachowują nie jak harpie - chcą pieniędzy i nic ich nie obchodzi. Zastosujcie nieposłuszeństwo obywatelskie i nie płaćcie. Albo wynieście się z galerii
gen
rok temu
Niech włascicielom galerii obniżą podatki to wtedy i właściciel obnizy najemcm.
fgh
rok temu
Galerie powinny pojsc z torbami. Zaden rozsadny czlowiek nie podcina galezi na ktorej siedzi. Sklepy przeniosa sie spowrotem na ulice i wszyscy zyskaja oprocz pazernych najemcow molochow.
Wariatkowo
rok temu
Ludzie, przecież tych galerii nikt nie zbudował za gotówkę z kieszeni, tylko za kredyty (wielomilionowe) - banki ich nie umarzają, więc jak ktoś już napisał - karżcie rząd a nie galerie.