Trwa ładowanie...
bEslVJTV

Notowania

Przejdź na

Gołębiewski traci przez wirusa. "Zakładam, że mogę być bankrutem"

- Jako przedsiębiorca muszę brać pod uwagę, że mogę być bankrutem - mówi w programie "Money. To Się Liczy" Tadeusz Gołębiewski, właściciel sieci luksusowych hoteli oraz twórca firmy cukierniczej Tago. Przedsiębiorca zdradził, że z powodu koronawirusa kredyt na 30 mln zł będzie musiał przeznaczyć na bieżącą działalność zamiast na inwestycje. - Jak się chce prowadzić firmę, to trzeba ryzykować wiele - dodaje właściciel sieci hoteli. Gość programu "Money. To Się Liczy" zwraca również uwagę, że wciąż nie otrzymał żadnej pomocy od państwa, choćby z tytułu dopłat do wynagrodzeń pracowników. - Pieniędzy z Funduszu Pracy na razie nie ma i nie ma widoków, żeby były - twierdzi Tadeusz Gołębiewski.

07-05-2020
241 reakcji
45
77
119
Podziel się
Komentarze (119)
zobacz więcej komentarzy (119)
bEslVJUh
KOMENTARZE
(119)
Zwykły Polak
8 miesięcy temu
Zmieńcie nagłówek!!! Gołębieski nie traci przez koronawirusa, tylko przez głupie decyzje rządu!!!! To nie wirus kazał zamknąć hotele, restauracje i puby, tylko Morawiecki!!!!
wro
8 miesięcy temu
Pomyśleliście ile tam ludzi pracuje w tych hotelach? Jeśli zamkną hotel ludzie pójdą na bruk.
kot Prezesa
rok temu
Nie ma co takich żałować. Nauczyli się szybko zarządzać naszymi pieniędzmi razem z bankami, tylko nieraz się nieuda(przeinwestuje) i wtedy wygranymi zostają banki i urząd skarbowy. Oni muszą zawsze być wygranymi, bo to zespół wespół naczyń połączonych ...koleżeńsko! Niektórzy z nich często zostają premierami!!! Gołębiewski zostań lepiej premierem...
bEslVJUz
PL
rok temu
Trzeba było nie prowadzić nielegalnej wycinki na terenie objętym Natura 2000. Karma wraca. Jak byś padł, było by czyściej w Polsce.
jag 8
rok temu
Trzeba być ślepym żeby widzieć TYLKO na plus i TYLKO do przodu.
...
Następna strona