Trwa ładowanie...
bEifuTdx

Notowania

Przejdź na

Kiedy luzowanie obostrzeń? Minister zdradziła szczegóły

Luzowanie obostrzeń powinno zostać ogłoszone w najbliższym czasie - poinformowała w programie "Money. To się liczy" wiceminister rozwoju Olga Semeniuk. Jakie są rekomendacje resortu? - Ministerstwo zawsze na posiedzeniach Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego mówi, że najlepiej otworzyć wszystko. Ale musimy to jeszcze zderzyć z rekomendacjami rady medycznej - mówiła Semeniuk. Zdradziła jednak, że w pierwszej kolejności na otwarcie mogą liczyć te branże, które zostały zamknięte jako ostatnie. Czyli m.in. branża beauty, fryzjerzy czy wielkopowierzchniowe sklepy budowlane i meblowe. Kiedy będą mogły wrócić do funkcjonowania w reżimie sanitarnym? - Myślę, że to kwestia kilku, kilkunastu najbliższych dni. Wszystko zależy od liczby zakażeń, które zostaną omówione podczas posiedzenia RZZK - powiedziała wiceminister rozwoju w programie "Money. To się liczy".

21-04-2021
116 reakcji
0
0
116
Podziel się
Komentarze (116)
zobacz więcej komentarzy (116)
bEifuTdJ
KOMENTARZE
(116)
Smutna prawda
2 miesiące temu
A moze wreszcie przychodnie otworzyc.Lekarze juz dawno zaszczepieni...a Polska w czolowce umieralnosci...
baca
2 miesiące temu
Bardzo podobna do pani sędzi Pawłowicz w młodości. Ciekaw jestem co z charakterem?
nik
2 miesiące temu
Przecież te ministry same nie wierzą w to co mówią.Czy oni nie sa juz zmeczeni ciągłym powtarzaniem tych bredni?? Az sie nie chce ich słuchać.Lepiej ksiazkę poczytać lub muzyki posłuchać ,a nie słuchać ciągłego straszenia i mówienia jak to bardzo jest żle.!!!!
bEifuTeb
agat
2 miesiące temu
Skąd to wyskoczyło i mówi...
bronco
2 miesiące temu
Indianom za darmo na początku dawano wodę ognistą. Potem za zapłatą. I wielu z nich od tej wody zmarło. Wyciągajcie ludzie wnioski z historii, bo inaczej to słabo będzie.
...
Następna strona