Trwa ładowanie...
bEqPoYRN

Notowania

Przejdź na

Panele na dachu będą mniej opłacalne, ale nie dla każdego. Wiceminister wyjaśnia

- Chcę bardzo mocno podkreślić, żeby to wybrzmiało. Nic się nie zmieni dla dotychczasowych prosumentów. Ci, którzy mają panele na dachach swoich domów, i ci, którzy zostaną prosumentami do 31 grudnia 2021 roku, będą mogli na zasadach opustów korzystać z tej instalacji i rozliczać się z operatorem dystrybucji energii przez okres 15 lat. Prosumenci mają pełną gwarancję praw nabytych - mówił o planowanych zmianach dot. instalacji fotowoltaicznych w programie "Newsroom WP" wiceminister klimatu i środowiska Ireneusz Zyska. - Te rozwiązania, które proponujemy w projekcie ustawy, dopiero będą konsultowane i mają wejść w życie 1 stycznia 2022 roku, ale dopiero dla tych osób, które po 1 stycznia wejdą do systemu. 15 lat liczymy od momentu sprzedaży przez prosumenta pierwszej kilowatogodziny - wyjaśniał gość programu.

0
0
154
Podziel się
Komentarze (154)
zobacz więcej komentarzy (154)
bEqPoYRZ
KOMENTARZE
(154)
Vat
miesiąc temu
Instalujcie se panele bez licznika. Licznik wypowiedzieć.
naiwniak
2 miesiące temu
PO WPROWADZENIU PODATKU KASTRACYJNEGO PANELE ZOSTANĄ OPODATKOWANE PODWÓJNIE- CHCIELI BYĆ BOGOGLAMI -NIECH PŁACĄ. JAK ZA KOMUNY WSZYSCY RÓWNI . OBAJTKI,KACZYŃSKI, KOWALSKI.
Smutne
2 miesiące temu
To jest polska zero ( a raczej rząd ) który nie wie dokąd zmierza
bEqPoYSr
chomikos
2 miesiące temu
Czy to prawda, że rząd pracuje nad programem żarówka+ i każdemu właścicielowi paneli fotowoltaicznych zainstaluje nad nimi żarówkę żeby mogli produkować prąd również w nocy?
Krakus 45
2 miesiące temu
Prawo nie działa wstecz ha ha ha ha ha ha miałeś piec i kominek w Krakowie redaktorku ??????????????
...
Następna strona