Trwa ładowanie...
bErxiRfV

Notowania

Przejdź na

Polacy szykują się na długi weekend. Apartamenty i domki podrożały

- Polacy, którzy chcą wyjechać na czerwcowy długi weekend, mogą znaleźć nocleg nawet za 30 zł od osoby. Wzrost cen najwyraźniej widać w przypadku apartamentów i domków - powiedziała w programie "Newsroom" WP Anna Kryjer z serwisu rezerwacyjnego nocowanie.pl. Jak mówiła, luksusowy nocleg może kosztować nawet 400 zł, ale za 100 zł można naleźć "bardzo przyzwoity nocleg". Jej zdaniem dodatkowe atrakcje, zwłaszcza związane z wypoczynkiem na świeżym powietrzu, są gotowe i czekają na przyjazd turystów.

04-06-2020
Tagi:
0
0
209
Podziel się
Komentarze (209)
zobacz więcej komentarzy (209)
bErxiRgh
KOMENTARZE
(209)
Marcin
rok temu
Kulturalnych zapraszam na działkę , tarasik woda i też można się dobrze zabawić. Bez Januszy biznesu .
Hmm
rok temu
Jeśli taką będziemy mieć pogodę to powodzenia dla osób wybierających się nad morze... wodę mamy zimną a jak temperatury będą po 20-25 stopni a w nocy po 10 to mało kto do wody wejdzie bo będzie lodowata i tak bałtyk jest zimny
Wow
rok temu
Tam drożeje, byłem na przejażdżce w Bieszczadach, na jeden dzień bo mam zaledwie 120km,pytalem o ceny u znajomej, u niej akurat cena jak w zeszłym roku, w karczmach fakt, ceny 2...3zl do góry. Nie jest wcale drogo, prawda jeżeli Janusza jadac na tydzień wypoczynku chcą oszczędzac. Jak patrząc.
bErxiRgz
Wujo
rok temu
W Polsce drogi urlop. Ale za granicą to nie myślicie że za darmo wypoczniecie. Za 4 osoby na 10 dni minimum 12-15tysi. To co tanio za gr zagrmanica?
Joko
rok temu
U nas drogo to fakt ale pojedziecie za granicę na dwa tygodnie i wydanie 13 tys.heheheh.. no ale jak bogatego Polaka stać na wczasy za 13 tys to nieźle.
...
Następna strona