Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Praca zdalna, tyle że z Majorki. Proponują hotel na pół roku

Organizacja Turystyczna Palmy de Mallorca szuka sposobu na wsparcie lokalnych hoteli. Proponuje obcokrajowcom, aby zimowe miesiące spędzili na słonecznej wyspie, a pracowali zdalnie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Wikimedia Commons)
Palma de Mallorca (Fot: GNU Free Documentation License 1.2)

Branża turystyczna na całym świecie poważnie ucierpiała na wskutek pandemii koronawirusa. Druga fala potęguje problemy, a sezon się kończy.

Organizacja Turystyczna Palmy de Mallorca zainicjowała akcję, w ramach której hotele udostępnią swoje pokoje pod wynajem długoterminowy i zostaną otwarte przez cały sezon zimowy - pisze "Rzeczpospolita".

Praca zdalna powinna być lepiej opisana w Kodeksie pracy - twierdzą pracodawcy
Praca zdalna zostanie na dłużej. Pracodawcy apelują do rządu

Jak donosi brytyjski portal branży turystycznej Travel Weekly, już 35 procent hoteli z Palmy de Mallorca zgłosiło chęć przyłączenia się.

Minister Zdrowia Adam Niedzielski o nauce zdalnej. "Będziemy obserwowali"

Organizacja Turystyczna chce skłonić zagranicznych turystów, aby przyjechali na wyspę na dłużej, nie koniecznie na urlop. Mogą przecież pracować zdalnie. Ceny za pobyt są zwykle niższe niż standardowy nocleg.

Część pracodawców "wypycha" pracowników do domu, nie zapewniając im odpowiednich narzędzi do pracy
"Komputer stacjonarny wiozłam taksówką". Koszmary pracy zdalnej

Majorka zwiększa liczbę połączeń. Takie udało się zorganizować choćby z Wielką Brytanią. Mimo że Majorka znajduje się poza listą bezpiecznych kierunków stworzoną przez brytyjski rząd.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
21-10-2020

remoteley workerjasne już widzę chętnych rodaków, obawiam się, że pensje pracowników korporacji nie pokryją kosztów tego zakwaterowania, takie są niestety marne nasze … Czytaj całość

21-10-2020

hehepraca w Londynie na zmywaku -zdalna z Majorki he he, za chwile wolny miejsc brak, a tym hotelu to wirusa nie ma oczywiscie

21-10-2020

asdA jest tam Kościół Katolicki? Bo jeśli nie to nie jade do pogańskich społeczeństw.

Rozwiń komentarze (15)