Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Nino Dzhikiya
|
aktualizacja

Wedel: brakuje rąk do produkcji kultowej czekolady

W fabryce Wedla, tylko na jednej linii produkcyjnej, co minutę powstaje pięćset tabliczek kultowej czekolady. Mimo dużej automatyzacji zakładu część słodyczy nadal jednak wykonywana jest w tradycyjny sposób, również ręcznie. Jak powstają najbardziej znane produkty marki Wedel i jak niskie bezrobocie wpływa na działalność firmy - prezes Maciej Herman mówi Nino Dżikiji.

371
Podziel się:
KOMENTARZE
(371)
Były konsumen...
5 lata temu
Po obejrzeniu tego materiału wideo aż odechciało mi się produktów tej firmy, miałem ją za nowoczesną. Czy zarząd tej firmy słyszał o czymś takim jak automatyzacja? No po co skoro można Polaka zatrudnić aby harował fizycznie i płacić mu grosze. I bardzo dobrze że ludzie nie są głupi i nie pracują u Was, ja Waszych produktów od dziś też kupować nie będę.
rtr
5 lata temu
Niech bankrutują, nie bedę płakał, za skąpstwo trzeba płacic:) najlepiej bankructwem.
Michau Biauek
5 lata temu
2157 zł netto to jakiś żart za pracę w manufakturze. 3 z przodu i nie byłoby problemu. Ciekawe kiedy janusze biznesu się nauczą...
do autor
5 lata temu
Przecież to zakład prywatny z tego co pamiętam to chyba Japończycy go kupili.jak nie chcą płacić to niech właściciel zawija rękawki i do roboty!!!!!!!!!!!!
mm
5 lata temu
Jakby twórca zobaczył co robi prezes to by z miejsca go wyrzucił. Wedel w XIX w. dbał o pracowników co nie było wtedy modne.
...
Następna strona