Trwa ładowanie...
bErVyzNN

Notowania

Przejdź na

Zwolnienie z ZUS do zmiany? Schreiber: rozmawiamy o tym

- Jeżeli mamy firmę zatrudniającą pracowników, to robimy wszystko, by ratować etaty - mówi w specjalnym programie "WP Koronawirus" Łukasz Schreiber, przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów. Odnosi się w ten sposób do sugestii, że limit przychodów obowiązuje tylko samozatrudnionych. Chodzi o ograniczenie, które wynosi trzykrotność średniej krajowej. Dla jednoosobowych działalności przekroczenie kwoty 16,8 tys. zł oznacza, że nie mogą skorzystać z preferencji. W firmach z jednym pracownikiem takiego limitu nie ma. - Rozmawiamy o tym, żeby coś z tym zrobić - mówi szef Komitetu Stałego Rady Ministrów. Czy jednak limit zostanie zniesiony? Tu żadnej deklaracji się nie doczekaliśmy.

0
0
54
Podziel się
Komentarze (54)
zobacz więcej komentarzy (54)
bErVyzNZ
KOMENTARZE
(54)
kolegauk
rok temu
do wyborów ROZWAŻAJĄ , Po wyborach zapominają... DLA NAIWNYCH.
Normalny
rok temu
ZUS - czyli przez pięćdziesiąt lat oddawaj kilkadziesiąt procent swojej pensji, żeby na starość dostać grosze. Genialny system. A jak go krytykujesz to zaraz się zlatują wielcy obrońcy niczegopozapaństwem i kwiczą, że Co zBiEdnYmi.
-=-=-
rok temu
Polska jest krajem dla '''LENI'''-----władza popiera lenistwo i za to płaci
bErVyzOr
-=-=-
rok temu
Połowa pracowników budowlanych ubezpiecza się na KRUS ----nazywa się rolnikiem ----ale na oczy kozy nie widział -------PiS tego tematu nie dotknie bo to ich lektorat
rtt
rok temu
a może by tak w końcu Rolnicy zaczęli płacić Zdrowotne i Dochodowy ??!! o Księzach nie wspomnę....
...
Następna strona