Trwa ładowanie...
bEBVOvxN
Notowania
Przejdź na

"Czyste powietrze" z dodatkowymi pieniędzmi. "Program i tak trzeba naprawić"

Premier Mateusz Morawiecki zadeklarował, że program "Czyste powietrze" zostanie dofinansowane 100 mln zł. - Mamy nadzieję, że to będzie skok. To są zmiany, które były postulowane od początku. Program był słabo promowany i wspierany. To na pewno krok w dobrą stronę - powiedział w programie "Money. To się liczy" Jan Ruszkowski, Polska Zielona Sieć. - Żeby program wypalił i był sukcesem, musi sam w sobie być dobry, a także być promowany w dobry sposób. To dwie niezależne rzeczy, a obie do tej pory były kulawe. Program działa już ponad 2 lata, wszyscy eksperci apelowali, że trzeba go naprawić. Sam program nie jest najlepszy, został poprawiony w maju, natomiast nie zostały jeszcze zlikwidowane główne bariery - dodał.

0
0
44
Podziel się
Komentarze (44)
zobacz więcej komentarzy (44)
bEBVOvxZ
KOMENTARZE
(44)
Suweren
7 miesięcy temu
Ten program może jedynie wesprzeć Fundacja ,,Lux Veritatis. Oj.Tadeusza .
ISLA
7 miesięcy temu
JUŻ W 2015 PRÓBOWALI NAMÓWIĆ BANKI ŻEBY DAWAŁY 1PROCENTOWE KREDYTY ALE ŻADEN(OPRÓCZ WYZNACZONEGO PRZEZ RZĄD BANKU OCHRONY ŚRODOWISKA) SIĘ NIE ZGODZIŁ, PONIEWAŻ ''OBSŁUGA''TEGO KREDYTU JEST DROŻSZA OD WYZNACZONEGO OPROCENTOWANIA I OPŁATY PRZYGOTOWAWCZEJ
wifi
7 miesięcy temu
Panie Morawiecki nie wstyd panu? Dla Rydzyka w sumie 260 milionów a na cały kraj na czyste powietrze 100 milinów gdzie z powodu zanieczyszczenia powietrza umiera 60 tys. ludzi! Tak pan ceni życie ludzkie.
bEBVOvyr
tiul
7 miesięcy temu
no nie mogę. Program 'czyste powietrze' 100 milionów jednorazowo, program 'propaganda w tvp' 2 MILIARDY rocznie. Panu od miski ryżu już dawno powinniśmy podziękować
nnnn
7 miesięcy temu
P.Premierze niech Pan przyspieszy wypłatę dotacji z programu "mój prąd". Ile można czekać ???? A Pan już wymyśla nowe programy z których ludzie pewnie nic nie dostaną.
...
Następna strona