Trwa ładowanie...
bEKXvGgl
Notowania
Przejdź na

Ulga termomodernizacyjna. Ile można odliczyć od podatku?

Zbliża się rozliczenie podatków, można od nich odliczyć ulgę termomodernizacyjną. - W poprzednim roku Polacy odpisali sobie ponad 3 mld zł od podatków. Ulgę możemy uzyskać w momencie składania zeznania podatkowego, wypełniamy określane pola i do 53 tys. zł kosztów możemy sobie odpisać. "Czyste powietrze" jest programem dla osób uzyskujących dochód do 100 tys. zł - powiedział w programie "Money. To się liczy" Paweł Mirowski, wiceprezes NFOŚiGW. - Jestem przekonany, że będzie to jedna z najbardziej popularnych ulg. W listopadzie 2019 roku zostały wprowadzone zmiany, dzięki którym nie wliczamy dotacji do dochodów, czyli dotacji z programu "Czyste powietrze" i innych nie wliczamy do dochodu, są one nieopodatkowane. To kolejne oszczędności - dodał.

0
0
36
Podziel się
Komentarze (36)
zobacz więcej komentarzy (36)
bEKXvGgx
KOMENTARZE
(36)
emerytka
9 miesięcy temu
Po co obiecanki o wyższej kwocie wolnej od podatki ,przecież to tylko żart z nas wszystkich ,proszę sprawdzić kto w tym tygodniu jest ministrem finansów ,przecież to jedyny resort jak kalejdoskop ,więc o czym my mówimy
tenktórypróbo...
9 miesięcy temu
Wbrew pozorom to nie jest takie proste.Okna muszą być z górnej półki o przepuszczalności cieplnej 0,9;wymiana drzwi,ocieplenie dachów strychów oczywiście w ściśle określonym reżimie.Na koniec przychodzi człowiek od którego widzimisie zalicza te zmiany bądź nie.
Magib
9 miesięcy temu
Ulga dotyczy tylko domków jednorodzinnych z nie więcej niż dwoma lokalami ,w zabudowie szeregowej ,bliźniaczej.
bEKXvGgP
Magib
9 miesięcy temu
Ulga dotyczy tylko domków jednorodzinnych z nie więcej niż dwoma lokalami ,domków w zabudowie bliźniaczej.szeregowej.
fen
9 miesięcy temu
facet nawet nie patrzy w kamer, widac ze to jakies oszustwo z ta ulga .iluzja ulgi
...
Następna strona