Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Balcerowicz uderza w opozycję. "Trzeba wiedzieć, do kogo się mówi"

- Nie jestem rozczarowany Donaldem Tuskiem jako człowiekiem, ale uważam, że licytowanie się z PiS-em na socjalne obietnice jest nie tylko nierzetelne, bo trzeba znać ich koszty, ale także politycznie przeciwskuteczne - powiedział w programie "Newsroom" WP prof. Leszek Balcerowicz, przewodniczący rady FOR, były wicepremier i minister finansów. – Wiemy z badań, że wyborcy PO różnią się od wyborców PiS. Trzeba wiedzieć, do kogo się mówi. To jest jak w sporcie, gdzie są różne dyscypliny. Jak ktoś jest biegaczem, nie powinien się licytować z miotaczem dysku. A tak to wygląda – uważa Balcerowicz.

0
0
64
Podziel się
Komentarze (64)
zobacz więcej komentarzy (64)
KOMENTARZE
(64)
Jack
2 miesiące temu
Co ma do powiedzenia pan Balcerowicz w sprawie afery FOZZ , afery Art-B, kiedy z Polski zostały wywiezione miliardy dolarów, na temat planu dla Polski Żyda George Sorosa, ? Co ma do powiedzenia na temat grabieży polskiego majątku na początku lat 90 . Ekipa Tuska rozkradła resztę a jak znowu dojdzie do władzy to znikną ostatnie polskie spółki .
Zbigniew
2 miesiące temu
Poprzez te liczne obietnice wyborcze wzrasta poparcie dla Konfederacji, zwłaszcza przez ludzi młodych, którzy to zadłużenie w przyszłości będą spłacać. Dzisiaj nasz Yaro wpycha nas w objęcia żydowskiej lichwiarskiej międzynarodówki ,zadłużając nas i nasze dzieci a nawet wnuki. Ten rząd zadłuża nie tylko nasze dzieci i wnuki a nawet tych co się jeszcze nie narodzili. Każda złotówka rozdana z kredytu w czasie deficytu ,powinna być uważana jako zdrada stanu.
Efward
2 miesiące temu
Po rządach PiS czuję oddech Grecji. Będzie płacz.
Szkoda że
2 miesiące temu
Do części komentujących tutaj nie dotarło jeszcze że część tych podwyżek i inflacji to zasługa wojny na Ukrainie.
Track
2 miesiące temu
Albo Balcerowicz albo Grecja :(
...
Następna strona