Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|

Chaos w Wielkiej Brytanii. Polska już ma podobne problemy

- To nie jest tylko Brexit. Dużo rzeczy, które tam się dzieją, jest efektem problemów rynku pracy. Rynek jest wydrenowany, brakuje specjalistów, to się wiąże z polityką migracyjną, nie tylko Brexitem. Rzeczywiście jakaś psychoza jest - mówił w o sytuacji w Wielkiej Brytanii w programie "Money. To się liczy" główny ekonomista Banku Pekao S.A. dr Ernest Pytlarczyk. - To nie jest tylko przypadek Wielkiej Brytanii. My też jesteśmy jednym z tych państw, w których rynek pracy jest rozgrzany do czerwoności, są pewne nierówności, mogą się pojawić problemy podażowe, np. w sektorze hoteli i restauracji. Efektem tego są ceny, widzieliśmy, że ten sezon wakacyjny był drogi - wyjaśniał ekonomista. Ekspert zapewniał, że mimo coraz większych problemów z brakiem rąk do pracy, Polsce nie grożą w najbliższym czasie problemy z dostawami towarów do sklepów.

158
Podziel się:
KOMENTARZE
(158)
Science
3 lata temu
Norwegia dała nic swoim obywatelom! United Kingdom dyskryminuje Polaków! Adolf Hitler kontrolę na mózgami Niemców przejął! Polaków Hiszpania przygarnęła! In USA we all have shit! Wariaci się pod Polakôw podszywają by mieć obywatelstwa polskie!
tysio
3 lata temu
A ja z innej beczki: do jakiego kraju trafiają zyski, które przynosi ten portal?
Rudy
3 lata temu
Wp widzę zatrudnia byle kogo z ulicy do pisania artykułów, tak wiec daleko do jakiegoś kryzysu
Www
3 lata temu
Taaaaa, więcej większych 500 plusów, to nikomu nie będzie się chciało wstawać o 05.00 na 06.00.😀😀😀
I tyle...
3 lata temu
PRZESTANTA PRZYRUWNYWACZ POLSKI DO ANGLI... MY POLACY NIGDY NIE BENDZEM AZ TAK WREDNI POLSCE JAK BYLY I SA ANGLICY. CZY KAPISZ????
...
Następna strona