Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Koronawirus nie wpływa na CPK. "Plany się nie zmieniają"

- W ciągu najbliższych lat Centralny Port Komunikacyjny musi powstać. I to mimo faktu, że branża lotnicza bardzo mocno cierpi - mówi w programie "Money. To Się Liczy" wiceminister infrastruktury Rafał Weber. Jak dodaje, z czasem linie lotnicze zaczną się odradzać. I właśnie wtedy przyda się Centralny Port Komunikacyjny, bo "o epidemii już nikt wtedy nie będzie tak dobrze pamiętał". - Mamy przekonanie, że będzie miał kto z niego latać - zapewnia Weber. - Do czasu, kiedy lotnisko powstanie, zostało jeszcze sporo czasu.

wideo
infrastruktura
15
Podziel się:
KOMENTARZE
(15)
Tymek
4 lata temu
To jest absurdalna inwestycja w obecnych warunkach. Ruch lotniczy przez lata nie pozbiera sie z COVID-19, a my budujemy port, który zabije inne lotniska w Polsce. A data oddania 2027 ma tyle wspólnego z rzeczywistością co wolne wybory 2020 z prawidłowo przeprowadzona kampania. Palić pieniędzmi w piecu łatwo - szczególnie nie swoimi.
Unger
4 lata temu
CPK było planowane już za PRL. Jesteśmy mocno spóźnieni z tą inwestycją.
Hhhh
4 lata temu
Muszą wyprowadzić jak najwięcej pieniędzy. Na cpk zarobią miliardy złotych.
bubu
4 lata temu
muszą akraść ile sie da ,bo jeszcze przy korcie
Obserwator
4 lata temu
Gosc wypowiada sie jak przewodniczacy kolka rolniczego a nie rzadu. Tacy ludzie ktorzy bez PIS nigdy w ztyciu nie osiagneliby wyzszego stanowiska sa wybieranie przez PIS bo sa od nich w 100% zalezni. TYlko PIS-owi zasluguja stanowiska do ktorych brak jet im kwalifukacji i umiejetnosci. Najlpeszycm dowodem jest polozona stadnina w Janowie. Wystarczyli kilka lat by polozyc efekt pracy lat kilkudziesieciu. Z stadniny juz nic nie zostalo a ostatnie klacze zostaly juz sprzedane. Suweren ma inne potrzeby i takie niuanse go nie interesuja