Trwa ładowanie...
bEqZvEol

Notowania

Przejdź na

Koronawirus nie wpływa na CPK. "Plany się nie zmieniają"

- W ciągu najbliższych lat Centralny Port Komunikacyjny musi powstać. I to mimo faktu, że branża lotnicza bardzo mocno cierpi - mówi w programie "Money. To Się Liczy" wiceminister infrastruktury Rafał Weber. Jak dodaje, z czasem linie lotnicze zaczną się odradzać. I właśnie wtedy przyda się Centralny Port Komunikacyjny, bo "o epidemii już nikt wtedy nie będzie tak dobrze pamiętał". - Mamy przekonanie, że będzie miał kto z niego latać - zapewnia Weber. - Do czasu, kiedy lotnisko powstanie, zostało jeszcze sporo czasu.

15-04-2020
Tagi:
wideo, infrastruktura, koronawirus, CPK, budowa cpk, mtsl
0
0
15
Podziel się
Komentarze (15)
zobacz więcej komentarzy (15)
bEqZvEox
KOMENTARZE
(15)
Tymek
rok temu
To jest absurdalna inwestycja w obecnych warunkach. Ruch lotniczy przez lata nie pozbiera sie z COVID-19, a my budujemy port, który zabije inne lotniska w Polsce. A data oddania 2027 ma tyle wspólnego z rzeczywistością co wolne wybory 2020 z prawidłowo przeprowadzona kampania. Palić pieniędzmi w piecu łatwo - szczególnie nie swoimi.
Unger
rok temu
CPK było planowane już za PRL. Jesteśmy mocno spóźnieni z tą inwestycją.
Hhhh
rok temu
Muszą wyprowadzić jak najwięcej pieniędzy. Na cpk zarobią miliardy złotych.
bEqZvEoP
bubu
rok temu
muszą akraść ile sie da ,bo jeszcze przy korcie
Obserwator
rok temu
Gosc wypowiada sie jak przewodniczacy kolka rolniczego a nie rzadu. Tacy ludzie ktorzy bez PIS nigdy w ztyciu nie osiagneliby wyzszego stanowiska sa wybieranie przez PIS bo sa od nich w 100% zalezni. TYlko PIS-owi zasluguja stanowiska do ktorych brak jet im kwalifukacji i umiejetnosci. Najlpeszycm dowodem jest polozona stadnina w Janowie. Wystarczyli kilka lat by polozyc efekt pracy lat kilkudziesieciu. Z stadniny juz nic nie zostalo a ostatnie klacze zostaly juz sprzedane. Suweren ma inne potrzeby i takie niuanse go nie interesuja