Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Koronawirus w Polsce. Rząd szykuje się na drugą falę. "Pracujemy nad strategią"

- To było pierwsze spotkanie robocze, które ma przygotować strategię na jesień, na ewentualnie pojawienie się drugiej fali koronawirusa. Utworzyliśmy 5 roboczych zespołów. Chcemy zebrach informacje z Europy, w jaki sposób kraje radzą sobie z epidemią, jakie mają procedury, być może niektóre z nich trzeba przełożyć u nas. Chcemy sprawdzić gotowość służby zdrowia, a także chcemy wypracować strategie testowania koronawirusa w sytuacji, gdy pojawią się nowe zachorowania na grypę i zwykłe przeziębienie. Chcemy przemodelować szpitale jednoimiennie, aby uelastycznić możliwość przyjmowania pacjentów nie tylko covidowych. Ostatni zespół będzie zajmował się popularyzacją szczepień przeciw grypie – mówił w "Money. To się liczy" wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

KOMENTARZE
(20)
Om
3 lata temu
Miejcie odwagę powiedzieć narodowi że nie ma żadnej pandemii!!!!I dajcie normalnie żyć!
Zibby
3 lata temu
Może na popularyzację szczepień przeciwko grypie weźcie adriana, on jest przekonywujący😜
Jacek
3 lata temu
Ni po waszych wpisach widać jak szanujecie ludzkie życie. Tylko pamiętajcie, że któreś z was w każdej chwili może być na liście zmarłych z powodu koronawirusa. Niedobrze mi się robi od wpisów typu nie ma koronawirusa, dajcie ludziom żyć, maseczki to głupota, Morawiecki mówił, że nie ma koronawirusa, od maseczek jest grzybica, tylko nienormalni noszą maseczki itp, itd.
PYTANIE
3 lata temu
DLACZEGO LEKARZE RODZINNI POBIERAJA WYPLATE SKORO NIE PRACUJA PANIE SZUMOWSKI
Ola
3 lata temu
Najciekawsze jest to ze mamy stan epidemii... A nasz minister zdrowia na urlopie ... 😀😀😀😀😀 A najśmieszniejsze jest to że rzekomo nie mamy leku na koronę to ja się pytam czym wyliczono 30 tyś osób??? Choroba przez którą wprowadzono stan epidemii A tylu ludzi wyzdrowialo pomimo braku leku ... śmiech na sali ...