Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nowy Ład. Minister zdradza szczegóły rządowego planu. "Dopłat do samochodu nie będzie"

- W Nowym Ładzie nie pojawią się dopłaty do samochodu – powiedział w programie "Money. To się liczy" Stanisław Szwed, wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej. – Nie będzie też, przynajmniej w tym i przyszłym roku, waloryzacji świadczenia 500+, ono zostaje na tym samym poziomie. Wyzwaniem dla rządu jest w tej chwili strategia demograficzna i nad nią pracujemy. W Nowym Ładzie pojawi się program mieszkaniowy, ważny dla polskich rodzin, wiem, że będą także pewne rozwiązania dotyczące ulg podatkowych. Chodzi o to, by zachęcić Polaków do zakładania rodzin. Wiemy, że więcej dzieci rodzi się tam, gdzie jest już trójka, czwórka dzieci. Jest natomiast problem z zachęceniem Polaków do zakładania rodzin czy decydowania się na drugie i kolejne dziecko.

0
0
5
Podziel się
Komentarze (5)
zobacz więcej komentarzy (5)
KOMENTARZE
(5)
Normalny
rok temu
Pan minister dał do zrozumienia, że patologii dziękujemy za piękne rozmnażanie, ale może by się teraz zaczęła rozmnażać wartościowiowa część społeczeństwa. Brutalne, ale prawdziwe niestety.
Mirona
rok temu
Wszyscy maja juz dosyć pracowania przeź całe życie na wegetatywne.życie obiecali juz od tego roku 3200zl brutto a pod koniec 2021roku. 4 tysiące minimalnej placy w Polsce Jak można tak kretaczyc? 500+dla dzieci nie waloryzowane od 2016roku ludzie czyście ZWARIOWALI to skandal by tak Oglupiac na sile Wypisujecie brednie matacżycie i za te przekręty zbijacie fortuny wakacje na Maladiwach a Biedny Polak do MOPS w kolejkę po zupę I to jest ten nowy Złodziejstwo Ład jak tu zyc przeciętnym biednym Polakom? Wstyd i hańba Okryte Krwią Ciężkiej Pracy Polaków a potem będzie wymiana pieniędzy. Dewaloryzacja Rewaloryzacja zmiany nazw ulic i nikt niemowil ile to kosztuje Kosztem biednych Polaków których macie w czterech litrach od wielu wielu lat Puste słowa i obietnice brak konkretów brak szacunku do Ciężkiej pracy mniejszości społecznej i człowieka A te Unię Europejską to macie w Brukseli NARUD POLSKI JEST MĄDRY TYLKO HISTORIE POLSKI JAKA KREUJĄ RZĄDY JEST UWLACZAJACA GODNOŚCI CZŁOWIEKA I ZWYKŁEMU ŻYCIU DNIA CODZIENNEGO TERAZNIEJSZOSCI Najpierw dajcie a potem obiecuje ze będzie lepiej dane i więcej a nie limity i zabawa narybkiem ludzkim
hahaha
rok temu
ale za to będą akcje łapania kierowców diesla, zakazy wjazdów dla starych aut do miasta, kontrola filtrów dpf itd... I to wszystko dlatego, że tacy kierowcy pewnie na złość jeżdżą starymi szrotami, a nie dlatego, że nie mają pieniędzy na nowe auto mimo, że pracują
Bój nad Bzurą...
rok temu
Taka tradycja. Gen. Kutrzeba dzwonił z poczty łódzkiej do Naczelnego Wodza i Abwehra wszystko wiedziała. Pytanie - kto pozbawił łączności naszą Armię. Sztabowcy Śmigłego kodów nie zabrali.
Gorszy Sort
rok temu
zamiast inwestować w odnawialne źródła energii będziemy dotować kopalnie i kupować ropę i węgiel od ruskich i słono płacić za emisję CO2 w rachunkach..