Trwa ładowanie...
bECLuUKZ
Notowania
Przejdź na

Obowiązkowe maseczki na ulicach. "Możemy wdrażać działania w powiatach"

- Jeżeli zobaczymy, że jest niepokojąca dynamika narastania zakażeń, to możemy wdrożyć działania polegające na tym, że w powiecie, gdzie jest duża zapadalność, będziemy prosić o założenie maseczek. Nie chcę używać słowa "nakaz". Jesteśmy krajem, który ma duże poczucie wolności. Jak coś nakazujemy, raptem pojawiają się ludzie, którzy to kontestują. Są kraje w Europie, które wprowadzają bardzo radykalne ruchy. A jak daleko jesteśmy my? Jesteśmy tak daleko, na ile mocno utraciliśmy poczucie rozsądku. W tym tygodniu będziemy mieli wiedzę, jak się zachowuje dynamika - mówił w programie "Money. To się liczy" Główny Inspektor Sanitarny, prof. Jarosław Pinkas.

29 reakcji
2
22
5
Podziel się
Komentarze (5)
zobacz więcej komentarzy (5)
bECLuULl
KOMENTARZE
(5)
TAK
rok temu
POLSKA JUZ NIE MA WOLNOŚCI LEKARZE PO0ZBAWIANI PRAW TAK JAK LEKARZ MARTYNOWSKA LEKARZ CZERNIAK I NNI WIĘC NIE SŁUCHAJCIE TYCH PSEUDO EPIDEMIOLOGÓW OPŁACANYCH PRZEZ BILLA GAETSA I SOROSA I INNYCH MASONÓW
nik
rok temu
hitleryzm górą? jakim prawem rząd decyduje za mnie o mnie?
Mizantrop
rok temu
Ludzie powinni miec narzucony rygor, bo sa nieodpowiedzialni, nonszalanccy,i nie maja poczucia odpowiedzialności !!! Społeczeństwu trzeba nalozyc duże restrykcje, i obwarować je, surowymi przepisami.
bECLuULD
xyz
rok temu
Polska krajem wolności?. HAHAHAHAHA. Chyba nie znam kraju ,lub żaden z moich znajomych w których idiotyczne przepisy są tak rygorystycznie egzekwowane a obywatel traktowany jako dojna krowa. To nie ma nic wspólnego z wolnością ,sam ZUS przymusowy to jakaś paranoja.
Klient
rok temu
Ja z domu nie wyjdę jak na ulicach wprowadzą maseczki , wystarczy że jest w sklepie obowiązek i tak to już jest za duże obostrzenie , ciężko mi się oddycha przez maseczkę więc robie listę zakupów wchodze i kupuję to co mam na liście , płacę i wychodzę jak najszybciej żeby maseczke zdjąć.