Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Omikron uderzy po kieszeniach? "Pierwsza fala nowej pandemii"

Szykują się spadki na giełdach, czy jednak najdłuższa hossa w historii będzie trwać w najlepsze? - Inaczej do tematu podchodzą Europejczycy, bo Andrew Bailey, czyli szef Banku Anglii, podobnie jak Christine Lagarde, szefowa Europejskiego Banku Centralnego, są niezwykle gołębi. Mówią o podwyżkach stóp procentowych gdzieś w 2023 roku. A inaczej podchodzi do tego Jerome Powell i jego koledzy w Stanach Zjednoczonych, którzy już szykują się do podnoszenia stóp procentowych, być może w połowie przyszłego roku. To akurat świadczy dobrze o gospodarce amerykańskiej, bo jeśli Jerome Powell i koledzy nie boją się mówienia o podnoszeniu stóp, to znaczy, że gospodarka będzie się szybko rozwijała i omikron jej nie zaszkodzi - powiedział w "Money. To się liczy" Piotr Kuczyński, analityk DI Xelion. - Ten omikron to jest duży znak zapytania, może jeszcze trochę namieszać. Niektórzy wirusolodzy, specjaliści od pandemii mówią, że to nie jest piąta fala pandemii, tylko to jest...

rozwiń
0
0
3
Podziel się
Komentarze (3)
zobacz więcej komentarzy (3)
KOMENTARZE
(3)
hihi
12 miesięcy temu
to nie omikron tylko PIS
Paweł
12 miesięcy temu
Nie był bym taki pewny że inflacja nam nie grozi a przynajmniej panika na rynkach nieruchomości jak ludzie o mentalności komunistów wywołają panikę pandemiczną zamkną cześć gospodarek a następnie przystąpią do drukowania pieniędzy.
Norymberga 2
12 miesięcy temu
Wreszcie rozpoczął się proces sądowy o globalne zbrodnie przeciwko ludzkości przeciw WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) i Davos Group (Światowe Forum Ekonomiczne kierowane przez ponad 80-letniego Klausa Schwaba), złożony i zaakceptowany przez Najwyższy Trybunał Sprawiedliwości Kanady a zainicjowany przez zespół składający się z ponad 1000 prawników i ponad 10 000 ekspertów medycznych, kierowany przez niemieckiego Reinera Fuellmicha, jednego z najpotężniejszych prawników w Europie.