Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plArchiwumPrzeglądaj wg tagówRejestr usług medycznych

Money.pl - tag rejestr usług medycznych

Każdy pacjent dostanie kartę
2007-10-15

Każdy pacjent dostanie kartę

Już w 2008 roku Narodowy Fundusz Zdrowia rozpocznie budowę ogólnopolskiego Rejestru Usług Medycznych.

Elektroniczne karty pacjenta ruszają
2006-12-18

Elektroniczne karty pacjenta ruszają

Rejestr Usług Medycznych, który ma umożliwić ocenę, jak wydawane są pieniądze w służbie zdrowia, prawdopodobnie ruszy w przyszłym roku.

2006-12-18

Sośnierz: Rejestr Usług Medycznych pod koniec przyszłego roku

Rejestr Usług Medycznych (RUM), który ma umożliwić ocenę, jak wydawane są pieniądze w systemie ochrony zdrowia, zostanie prawdopodobnie uruchomiony w przyszłym roku - poinformował w poniedziałek w Katowicach prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Andrzej Sośnierz. Pod koniec 2007 r. pierwsze karty powinny trafić do pacjentów.

2006-11-24

Rejestr Usług Medycznych krokiem do tyłu?

Przedstawiciele resortów: zdrowia oraz spraw wewnętrznych i administracji, a także Narodowego Funduszu Zdrowia rozmawiali Rejestrze Usług Medycznych (RUM). Wątpliwości co do projektu, przedstawionego przez NFZ, ma MSWiA.

2006-11-24

Resorty zdrowia i SWiA o Rejestrze Usług Medycznych

Przedstawiciele resortów: zdrowia oraz spraw wewnętrznych i administracji, a także Narodowego Funduszu Zdrowia rozmawiali w piątek w Warszawie o mającym powstać w całym kraju Rejestrze Usług Medycznych (RUM). Wątpliwości co do projektu, przedstawionego przez NFZ, ma MSWiA.

2006-05-24

Religa: opracowanie ws. Rejestru Usług Medycznych do końca czerwca

Minister zdrowia Zbigniew Religa poinformował w środę, że do końca czerwca zostanie przedstawione opracowanie dotyczące Rejestru Usług Medycznych (RUM). Minister powiedział, że prawdopodobnie w organizacji tego systemu będzie brało udział kilka firm.

2006-02-16

Prezes NFZ: pilotażowy Rejestr Usług Medycznych w Wielkopolsce

16.2.Warszawa(PAP)- Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Jerzy Miller zapowiedział, że pilotażowy projekt Rejestru Usług Medycznych (RUM) ruszy od kwietnia w Wielkopolsce; w marcu odbędą się szkolenia.