Trwa ładowanie...
bEEnkpcR
Notowania
Przejdź na

Siłownie i kluby fitness pozostają zamknięte. "Mam wątpliwości, ryzyko mniejsze niż w kościołach"

- Mam pewne wątpliwości co do branży fitness - mówiła w programie "Newsroom" prof. Agnieszka Szuster-Ciesielska z Katedry Wirusologii i Immunologii UMCS w Lublinie, komentując decyzję rządu, który przedłużył do 14 lutego zamknięcie siłowni i klubów fitness, a także hoteli, gastronomii i stoków. Prof. Szuster-Ciesielska przywołała wypowiedź jednego z zagranicznych ekspertów, który ocenia, że ryzyko zarażenia się w sali gimnastycznej czy sportowej jest niższe niż w przypadku kościołów. - Biorąc pod uwagę stan przygotowania naszej branży fitness, to ryzyko nie jest aż tak wielkie, aby nie pokusić się jednak o otwarcie - podkreśliła, dodając, że jest to branża w zapaści. Komentując przywrócenie handlu w galeriach, potwierdziła, że ryzyko zarażania się w tego typu sklepach jest mniejsze niż pierwotnie uważano.

28-01-2021
200 reakcji
0
0
200
Podziel się
Komentarze (200)
zobacz więcej komentarzy (200)
bEEnkpdd
KOMENTARZE
(200)
cicho sza
8 miesięcy temu
SILOWNIE TO TEZYZNA FIZYCZNA , A NARCIARSTWO W GORACH TO WOLNOSC - A wladza BARDZO BOI SIE I NIENAWIDZI WOLNYCH I SILNYCH LUDZI.
karma
8 miesięcy temu
patrzac na pisowcow oni nie wiedza co to silownia, fitness a nawet fryzjer i kosmetyczka, dlatego branze pozostaja zamkniete
Rebeka
8 miesięcy temu
PiSdownia zamknie wszystko ale kościołów nie ruszy. To pewne. Kasa i tylko kasa rządzi w pislandzie
bEEnkpdv
warszawiak
8 miesięcy temu
Tak mocno są krytykowane kościoły.Jak przychodzi choroba to większość zaczyna się dopiero modlić do Boga.Najwięcej tego hejtu wylewanego na kościoły piszą osoby nie mając nic wspólnego z kościołem.
Wienio
8 miesięcy temu
Kler jest przeciw ludziom, kocha więcej pieniędzy.
...
Następna strona