Trwa ładowanie...
bEqllxph

Notowania

Przejdź na

Truskawki od Pana Bogumiła. Odwiedziliśmy wyjątkową plantację

W podwarszawskiej wsi Prace Duże można spotkać "Truskawkowego Dziadka". Pan Bogumił Bigaj udostępnia chętnym swoją plantację. Zasada jest prosta: zbierasz owoce samemu i płacisz grosze. W tym roku na truskawki przyjdzie poczekać nieco dłużej, bo przymrozki zniszczyły uprawę. - Pierwsza partia przemarzła, tj. około jednej czwartej plonów - mówi w rozmowie z WP Pan Bogumił. Mimo wszystko podchodzi do tego ze spokojem. Jak mówi, już teraz telefony się urywają. Klienci chcą rezerwować terminy. Na razie nie jest to możliwe. "Truskawkowy Dziadek" zaprasza od połowy czerwca. Jak przygotowuje się do sezonu i czy w tym roku cena truskawek będzie wyższa? O tym wszystkim w materiale wideo.

0
0
177
Podziel się
Komentarze (177)
zobacz więcej komentarzy (177)
bEqllxpt
KOMENTARZE
(177)
Efa
rok temu
Brawo za pomysl
asdffgghjkl
rok temu
Nie jest to nowy pomysł ! Jest on już od dawna stosowany w Polsce :). Jeśli chodzi o zachód to w USA nie dość że zbiera się samemu to jeszcze waży i płaci do "uczciwej skrzynki" jeśli właściciela nie ma w pobliżu :) Ale ta moda do Polski i uczciwość dojdzie za 25lat - ja by wolał jednak wcześniej.
kika
rok temu
odsmażanie starego kotleta, to już było w zeszłym roku , żałość, a poza tym powiedzcie temu dziadkowi żeby odpyził to zachwaszczone pole, ŻAŁOŚĆ!!
bEqllxpL
LokiK
rok temu
Nie ograniczajmy handlarzy i rolników, a ograniczajmy pośredników. Bo to oni są problemem.
Ewa
rok temu
Wielki człowiek z wielkim sercem.Oby takich było więcej w Polsce
...
Następna strona