Trwa ładowanie...
bELjPoBN
Notowania
Przejdź na

Zamieszki na Marszu Niepodległości. Relacja reportera WP

- Smutne jest to, że osoby postronne ucierpiały przy interwencjach policji - mówi w programie "Newsroom" Wirtualnej Polski Paweł Orlikowski, reporter money.pl, który relacjonował środowe zamieszki podczas Marszu Niepodległości. Jak dodawał, często on sam oraz jego operator byli atakowani przez manifestantów. - Ja byłem szarpany i szturchany, do operatora również kilka osób rzuciło się z pięściami oraz zaatakowało go kopniakami - mówił Orlikowski. Reporter money.pl relacjonował, że został zaatakowany w trakcie wykonywania swojej pracy. Sporo starć miało miejsce przy Stadionie Narodowym, gdzie dziś leży wielu chorych na COVID-19. - Karetki próbowały dojechać do szpitala na Stadionie Narodowym, ale na pewno manifestacja nie pomagała w tym, żeby dostać się do pacjentów. Panował totalny chaos - relacjonuje w programie "Newsroom" Paweł Orlikowski.

0
0
25
Podziel się
Komentarze (25)
zobacz więcej komentarzy (25)
bELjPoBZ
KOMENTARZE
(25)
emeryt
12 miesięcy temu
Dlatego nie mogę zrozumieć dlaczego blokujecie wpisy nie wulgarne które w sposób jasny obnażają tę władzę która żeby tępić Tuska wyhodowała bandytów.Taka jest prawda i dlaczego to blokować.Będzie przyzwolenie będzie coraz gorzej.
Słowianin
12 miesięcy temu
A ten pan w jasnej kurtce stał i filmował telefonem zamiast odejść widząc wkraczająca Policję. Wtedy by gazem nie oberwał
feliks
12 miesięcy temu
Jak Ty Jemu tak On Tobie
bELjPoCr
smigielski
12 miesięcy temu
Zapracowaliście na to począwszy od Tomaszka a na Marcinku skończywszy .I pewnie skonczycie jak Tomaszek
Biały
12 miesięcy temu
Ja was zakłamańcy nie widziałem ,a dołożyłbym od siebie, a skąpy nie jestem
...
Następna strona