Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Firmy mają dość. Grożą im eksmisje i bankructwa

- W wielu działalnościach zagrożony jest majątek prywatny przedsiębiorców - zwraca uwagę w programie "Money. To się liczy" Rzecznik MŚP Adam Abramowicz. W ten sposób tłumaczy desperację i rozpacz wielu właścicieli firm, którzy mimo obostrzeń postanawiają otworzyć działalność. - To są ludzie, którzy mogą być eksmitowani z mieszkania. Jak zaległości rosną, to pojawia się komornik - podkreśla Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców. Apeluje jednocześnie o powrót do strategii z listopada, gdy premier przedstawił etapy wychodzenia z epidemii. Dziś jednak te zasady zostały porzucone. - To był dobry plan i należy do niego wrócić - podkreśla Adam Abramowicz w programie "Money. To się liczy".

14-01-2021
0
0
4
Podziel się
Komentarze (4)
zobacz więcej komentarzy (4)
KOMENTARZE
(4)
miki
rok temu
czeba odkladaci zawsze kase i w tym momencie sie ma a nie urzalanie sie i liczenie na rzond bo mi ma daci to nie fucunuje nie umisz prowadzici biznesu niebiesz sie zato
Bingo
rok temu
Jak ktoś miał mózg to na początku pandemii zamknął działalność i zajął się inną pracą lub żył z odłożonych oszczędności. Jednak większość ma lew ręce lub wstydzi się iść na etat i żyć jak zwyczajny Polak. Teraz wyją i skomlą i ryczą że im się należy!
Adam
rok temu
Dobrze robią niech otwierają za te dotacje nie przetrwają
na_wynos
rok temu
Pomóc wszystkim zamkniętym a Ci co jadą na 20% swojej mocy i tak dokładają do biznesu to już co ?