Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

First minute czy last minute. Kiedy najlepiej rezerwować wakacje

- Generalnie zasada jest jedna: im wcześniej kupimy, tym lepiej na tym wyjdziemy - mówiła w programie "Money. To się liczy" Anna Podpora, kierownik działu produktu w serwisie wakacje.pl. - I to zarówno pod kątem wachlarza ofert do wyboru, jak i pod kątem cenowym. Czekanie na ostatnią chwilę polecam zostawić na wypadki losowe - dodała.

KOMENTARZE
(16)
Lukas Sieslce
5 lata temu
Pani Kierownik Anna cos bajki opowiada .duzo fajnych ofert jest na kilka dni przed wylotem. Wakacje i apartamenty w cieplych krajach to moze isc w parze ale nie musi. Nie wiem czy jest taka potrzeba w egzotyce :-)
klient
5 lata temu
nie ma co kupować wcześniej, Ja też zostałem oszukany. wykupiłem wczasy wcześniej z gwarancją najniższej ceny, a teraz oferta jet tańsza o 1200 pln. po interwencji uzyskałem odpowiedź, że gwarancja ceny była na dzień wykupienia imprezy. śmiech!!!!
sirro
5 lata temu
Zasada jest prosta. Jeżeli komuś zależy na konkretnym hotelu, miejscowości i dobrym standardzie to rezerwuje w FM, bo ma do wyboru najszerszą ofertę. Jeżeli dla kogoś jedynym kryterium wyboru oferty jest niska cena to czeka na LM i bierze co się ostało z przebranej oferty. Ale oczywiście najlepsze rozwiązanie to zarezerwować tanio w FM, dokupić za niewielkie pieniądze gwarancję najniższej ceny i mieć atrakcyjną ofertę najtaniej jak to możliwe.
bessa
5 lata temu
Zdecydowanie FM. Najlepsze ceny i największy wybór. Moja rezerwacja z grudnia (ma lipiec) najpierw podrożała o ok. 1300 zł (2+2), a potem zniknęła zupełnie, bo się wyprzedała. Teraz oferty o podobnym standardzie (lub gorszym) są duuużo droższe. Chciałam teraz wyjechać dodatkowo na tydzień w czerwcu, bo mam zaległy urlop do wykorzystania, ale ceny z kosmosu, tanio jest tylko badziewie, na które szkoda mi kasy.
Luki
5 lata temu
Bzdury! Kazdy ma swój sposób na podróżowanie i jedna opinia w tej płaszczyznie się nie sprawdzi. Czasami na 5 tyg przed wylotem można kupić taniej niż w first minute lub las minute.