Trwa ładowanie...
bFfClgEl
Notowania
Przejdź na

PiS będzie dążył do wcześniejszych wyborów? 2023 może być niemożliwy do wygrania

Rządowi Prawa i Sprawiedliwości nie opłaca się czekać z wyborami do 2023 roku? Właśnie na ten rok prognozuje się wciąż wysoką inflację i jednoczesny wzrost stóp procentowych, co wpłynie na wyhamowanie gospodarcze, przy wciąż wysokich cenach. - Dziwi mnie w ogóle to, że rząd zdecydował się wydać 10 miliardów złotych na tarczę antyinflacyjną, która tak naprawdę jest inflacyjna. Nie wiem co to ma dać, bo nikt niczego dużego w portfelu nie zauważy, jest to rozlane na całe społeczeństwo. Pierwotnie myślałem, że to jest ruch na przyspieszone wybory - powiedział w "Money. To się liczy" dr Sławomir Dudek, główny ekonomista Forum Obywatelskiego Rozwoju. - Ta inflacja i tak zostanie wysoka. Politycznie tarcza na pewno jest instrumentem. Czy do przyspieszonych wyborów? Gdyby te odbyły się na wiosnę, to inflacja nadal będzie wysoka, tarcza złagodzi ją z 9 do może 7 procent, to nadal jest wysoko, społeczeństwo będzie to odczuwało. Cały przyszły rok to jest podwyższona...

rozwiń
0
0
217
Podziel się
Komentarze (217)
zobacz więcej komentarzy (217)
bFfClgEx
KOMENTARZE
(217)
maro
2 miesiące temu
Co za bzdury. Jak nie byłoby tarczy gospodarka by runęła a inflacja może ciut mniejsza i tak by była jak na całym świecie.
Andrzej
2 miesiące temu
Obojętnie kiedy będą wybory PiS zawsze wejdzie do Parlamentu w Polsce. Wszystko zależy od tego czy przywrócą prawa kobietom w Polsce. Czas zakończyć podnoszenie kar za wszystko i na wszystkim, zbliżamy się niebezpiecznie do państwa jakie pamiętam za komuny. Czas zliberalizować prawa aborcyjne, prawa energetyczne i inne który blokują rozwój jednostki w naszym kraju. Czas dogadać się z europosłami z opozycji by razem działać w PE anie wojna parlamentarna która już trwa parę ładnych lat. Czas zdobyć dotacje na rozwój kraju , jest tyle możliwości jej uzyskania ale żadna nie jest dla PiS dobra, nie wiem dlaczego. Hegemonia władzy nie może niszczyć naszego kraju.
PIS OUT
2 miesiące temu
NIE BĘDZIE WCZEŚNIEJSZYCH WYBORÓW. BYŁYBY WYBORY WCZEŚNIEJSZE GDYBY KACZYŃSKI NIE MIAŁ NOWEGO BAJZLU. UCHWALONEGO PRZEZ SEJM. OKRADNIE POLAKÓW NA 84 MLD ZŁ, TROCHĘ ROZDA PATOLOGII, RESZTE ROZKRADNĄ FUNKCJONARIUSZE REZIMU.
bFfClgEP
dolo
2 miesiące temu
CO ZA TENDENCYJNA WYPOWIEDŻ,"TARCZA ZMNIEJSZY INFLACJĘ Z 9 NA 7%",A DLACZEGO NIE Z 6 NA 4%,TAK TEŻ MOŻE BYĆ.MAMY RZĄD,KTÓRY DAJE LUDZIOM PROFITY PRZEZ NICH WYPRACOWANE,NIGDY TAK NIE BYŁO,NO MOŻE ZA KURONIA.DUŻO DA ZWIĘKSZENIE KWOTY WOLNEJ OD PODATKU.TE DZIAŁANIA DADZĄ POLAKOM NAJWIĘCEJ.NAWET DZIAŁANIA OPOZYCJI DLA BLOKOWANIA ŚRODKÓW Z UE NIE POMOGĄ,BO SYTUACJA GOSPODARCZA DZIĘKI TEMU RZĄDOWI JEST NAJLEPSZA W EUROPIE,DLATEGO TEŻ DZIAŁANIA NIEMCÓW SĄ TAK SZOKUJĄCE WOBEC POLSKI.CHCĄ NAS ZMUSIĆ DO PRZYJAZDU NA SZPARAGI!
horacy
2 miesiące temu
oby jak najprędzej ale oni wiedzą ze do Białołęki niedaleko.
...
Następna strona