Trwa ładowanie...
bDZeDFiZ

Notowania

Przejdź na

Wesela w czasie zaostrzonego lockdownu. "Istnieje takie podziemie"

- Myślę, że istnieje takiej podziemie - mówił w programie "Newsroom" insp. Mariusz Ciarka, rzecznik Komendanta Głównego Policji, odpowiadając na pytanie o wesela odbywające się mimo obowiązujących obostrzeń. Zastrzegł jednak, że nie są to tradycyjne, duże uroczystości. - To są raczej przyjęcia w bardzo małym gronie - podkreślił. Mówiąc o nielegalnie działających restauracjach, zaznaczył, że są to pojedyncze przypadki. Jeśli policja odkryje taką restauracje, zawiadamia inspekcję sanitarną, która może nałożyć kary w wysokości od 5 tys. do 30 tys. zł.

29-03-2021
Tagi:
76 reakcji
1
0
75
Podziel się
Komentarze (75)
zobacz więcej komentarzy (75)
bDZeDFjl
KOMENTARZE
(75)
Jowita
miesiąc temu
Zdarzają się takie sytuacje, że ludzie organizują wesela. Przyznam się że byłam na jednym takim i jakoś nikt się nie zaraził, policji też nie było. Młoda para przekładała 3 razy wesele i w końcu się zdenerwowali i tak je zorganizowali. Trzymałam dla nich prawie rok irobota, który kupiłam jako prezent. W końcu doczekał się wręczenia.
Mag
miesiąc temu
Hahahah dobry żart.... Najpierw niech wejdzie w ustawę a później pogadamy. Nic nie mogą. A tym bardziej bez nakazu wejść. A straszyć mogą sobie w nocy jako duchy...
K.
miesiąc temu
60 osób czy 80, to nie jest "mała rodzinna uroczystość". Po grupach tortowych widać, że imprezy są robione, obojętnie, czy to wesela, czy urodziny.
bDZeDFjD
jaki stary
miesiąc temu
a czy jakiś proboszcz zapłacił karę za pełny kościół i ludzi bez masek?
wPiS-du
miesiąc temu
A kościoły będą otwarte i BĘDĄ NA 100% NAJWIĘKSZYM ŹRÓDŁEM rozwlekania tej zarazy. 10-15 dni po Wielkanocy będziemy mieli ARMAGEDON. Ciekawe kogo wówczas będą winić podnóżki kaczyńskiego? Chyba tylko naturę, że się spóźniła z upałami, bo tylko upalne lato może dać sobie radę z COVIDEM. Morony od kaczyńskiego nie mają odpowiedniego "oprzyrządowania" intelektualnego żeby sobie z tym poradzić.
...
Następna strona