Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wybory korespondencyjnie? Pocztowcy: stajemy się mięsem armatnim

PiS chce przeprowadzić wybory prezydenckie 10 maja, każdy uprawniony miałby zagłosować korespondencyjnie. - Stajemy się dla rządu mięsem armatnim. Zagrożenie zakażenia jest bardzo duże, a środków ochrony osobistej mamy jak na lekarstwo. W wielu miejscach nie ma ich w ogóle. Interweniowałem już w sprawie jednego z urzędów we Wrocławiu, gdzie jest 60 listonoszy, od początku pandemii nie mieli ani jednej maseczki - powiedział w programie specjalnym WP "Koronawirus" Piotr Moniuszko, przewodniczący wolnego związku zawodowego pracowników poczty. - Pani rzecznik Siwek wiele mówi, tylko nie mówi prawdy do końca. Poczta Polska zapewnia środki ochrony, ale w ilościach niewystarczających - dodał.

43 reakcje
6
25
12
Podziel się
Komentarze (12)
zobacz więcej komentarzy (12)
KOMENTARZE
(12)
Ghgh
3 lata temu
Przecież ludziom w domach sie nudzi więc zamawiają na potęgę wszystko co sie da. Nie zwracają uwagi na to że my listonosze czy kurierzy sie narażamy. My tez mamy rodziny mamy dzieci i jednak chcielibyśmy byc zdrowi i przypadkiem nie zarazić domowników.
Dana
3 lata temu
A pomyślała władza, że listonosze mają rodziny, starszych schorowanych rodziców, małe dzieci czy też dzieci niepełnosprawne? To nieważne że wracają do domów i zarażają swoje rodziny? Ale kogo to obchodzi, ważne wybory.
ssssssppppp
3 lata temu
zapytajce pracownikow ktorzy pracuja dla orange a sa zatrudnieni przez inne firmy.z tych ludzi orange zrobilo sobie mieso armatnie.monterzy zrobia wszystko mimo zakazu kontaktu dlugotrwalego a swoich ludzi trzymaja pod koloszem.
Anna
3 lata temu
Listonosze macie szansę wyciągnąć od rządu 50% podwyżki, albo ....., według wzorców policyjnych L4 - na "psią grypę" nie dajcie się pisowskim cwaniakom bo sami sobie pensji nie zmniejszyli w związku z kryzysem.
wybory
3 lata temu
przełożycie to przegracie, nie przełożycie to wygracie, bo zaryzykują sami patole 500+ i pójdą na wybory.......