Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dobra informacja dla kredytobiorców. Najgorsze już za nami?

Jeżeli sprawdzą się obecne prognozy, to WIBOR będzie dalej spadał i osoby, którym banki w najbliższych miesiącach będą aktualizowały oprocentowanie kredytów, mogą zaobserwować bardzo drobne obniżki rat kredytów hipotecznych - mówił w programie "Money.pl" Bartosz Turek, główny analityk HRE Investments. To bardzo pozytywna informacja z punktu widzenia posiadaczy kredytów złotówkowych. - Jeżeli nic nagle się nie zmieni, to nareszcie możemy powiedzieć, że najgorsze jest za nami. Jak spojrzymy na kontrakty terminowe dot. stóp procentowych, to one sugerują, że nasze raty spadną o ok. 10 proc. Oczywiście w kontekście tego, co się działo przez ostatni rok, kiedy kredyty wzrosły czasami o ponad 100 proc., to ta obniżka nie będzie rewolucją, ale na pewno pozytywną zmianą - dodał.
Tagi:
stopy procentowe, raty, wideo, rpp, kredyty hipoteczne, kredyty, wibor, banki
0
0
15
Podziel się
Komentarze (15)
zobacz więcej komentarzy (15)
KOMENTARZE
(15)
Malp8szon
2 miesiące temu
Urosły o 100% spadną o 10% i święto lasu... Tak jak z cena cukru, paliwa i wszystkiego.
hihihihi
2 miesiące temu
Przed rządami PIS kto wziął 300 tys miał do spłaty ok 600 tys . A teraz to bóg wie ile . Ale pewnie ok miliona . A biorąc pod uwage wakacje kredytowe słaci kiedy bedzie miał ponad około 70 lat . Jak dożyje . Ale jeżeli dalej porządzi PIS to spłaty dożyją nieliczni . Wic dzieci szykujcie się na odziedziczenie min w postaci spadków po rodzicach .
Tusk vs Real
2 miesiące temu
Za moich rządów było pięknie nawet, pracy nie było trzeba było tyrać za 900 zł. Kupić cos za to, to można było kilka piw żeby przetrwać raj za PO. W rzeczywistości 0,5 mln kredytu na dzień dzisiejszy 4250 zł raty i uwierzcie, że dostałem prognozę że spadają raty po parę złoty. Więc proszę Was piszcie prawdę będzie fajniej
BANK!!!!
2 miesiące temu
ZA PO//PSL BANKI NALICZAŁY PROCENTY 32%%%% TO DOPIERO BYŁO OPROCENTOWANIE , NIE TO CO DZIŚ !!!!!
Bardzo dobrze...
2 miesiące temu
Nie spadajà i szybko nie spadnà