Trwa ładowanie...
bEroLqYB

Notowania

Przejdź na

Apel do rządu. "Brakuje rąk do pracy. Tragedia tego kraju"

Pandemia koronawirusa wywołała kryzys, m.in. w branży hotelarskiej. - Na początku wszyscy spanikowali. Tak samo, jak zrobił to rząd, tak my poddaliśmy się panice. Na szczęście szybciej z tego wyszliśmy, nie zwolniliśmy za dużo osób, a jeśli tak, to większości zaproponowaliśmy powrót do pracy. Nadal szukamy ludzi do pracy, o dziwo nie ma ich za dużo. Tu też apel do rządu, by uwolnił granicę ukraińską, bo bez obywateli Ukrainy to padnie rolnictwo, hotelarstwo i inne usługi - powiedział w programie specjalnym WP "Newsroom" Artur Łącki, poseł PO i właściciel hoteli. - Siła robocza gdzieś jest, ale niestety czeka na to, co rozdaje PiS i nie bardzo chce iść do pracy. To jest tragedia tego kraju - dodał.

0
0
31
Podziel się
Komentarze (31)
zobacz więcej komentarzy (31)
bEroLqYN
KOMENTARZE
(31)
zxc
rok temu
Prawda młody przyjdzie miesiąc porobi za dwa koła i mówi,że wyjeżdża do Dani Niemiec Czech czy jeszcze innych.
realia
rok temu
Wszedzie umowy smieciowe, rozdawnictwo. Po co pracować skoro sie nie oplaca. Jak mam pracowac conajmniej 160 godz/mies za 1600 to mam to gleboko w D. Wole iść po zasilek i po 500+ i mam wiecej nie pracujac. Czas wykorzystam dla dzieci albo praca na czarno. Jak zaczniecie dawac normalne umowy to znajda sie pracownicy.
adam
rok temu
gospodarka pod rządami PiS wygląda jak samolot nad Smoleńskiem kilka sekund przed brzozą...
bEroLqZf
Marcin
rok temu
Jak zwykle pracodawcy chcą marne grosze dawać pracownikom a na dodatek taki pracodawca jak ten który się wypowiada jakoś nie zacznie zbierać warzyw .
dario
rok temu
Stary kapitalizm wyrzuci a nie opuści woli Ukraińca za 2000 zł niż Polaka .Przyzwyczai,się że mało się płaci pracownikowi i to wszystko, podejrzewam że pokojówki na czarno z Ukrainy , morze skarbówka, I.P. , ZUS - zainteresuje się jak granice zostaną otwarte tym posłem.
...
Następna strona