Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przedsiębiorcy wznawiają działalność. Co z pracownikami? Duda: wyszły patologie

Przedsiębiorcy otwierają biznesy mimo zakazów. Co z pracownikami? - Z pandemią, która otoczyła nas ze wszystkich stron, wyszły wszystkie patologie na rynku pracy. Umowy śmieciowe, zlecenie czy zatrudnienie na czarno. Nie słyszałem w wypowiedziach tych wszystkich zdesperowanych przedsiębiorców, że zagwarantowali bezpieczeństwo pracowników. Powinni gwarantować nie tylko bezpieczeństwo dla klienta, ale i dla pracownika. "Solidarność" była, jest i będzie przeciwko całkowitemu lockdownowi, mamy nadzieję, że rząd zmieni decyzję - powiedział w programie "Newsroom WP" Piotr Duda, przewodniczący "Solidarności".

0
0
130
Podziel się
Komentarze (130)
zobacz więcej komentarzy (130)
KOMENTARZE
(130)
emeryt
rok temu
duda jest jeszcze przewodniczacy,myslalem ,ze wyjechal na placowke.powinie bajki pisac nie m,ozna go sluchac do roboty chlopie.
Obiektywny
rok temu
Panie Piotrze dlaczego prezydent nic nie robi by zrealizować to do czego się zobowiązał czyli oddania długoletnim pracownikom Emerytur Stažowych proszę to wyjašnić wyborcy czekają .
Johny
rok temu
Odezwał sie zakłamany obrońca spraw i praw pracowniczych . Zbratał sie z oszukańczą władzą a teraz sie wymądrza a nic w temacie przez miesiące nie robił.
gena
rok temu
Nie zmuszaj człowieku ludzi do używania nie kulturalnych słów.
zomo na swoim
rok temu
Aparat ZZ będzie walczył dzielnie aż zlikwiduje firmę. Czemu to pan Duda nie otworzy firmy i nie zatrudni swoich związkowców ? Niech k .a pokaże jak płaci po 10 000 na rękę plus zusy i dochodowe. Niech pokaże jak walczy z sanepidem UKS, i 20 innymi urzędami. Strzępić jadaczkę każdy potrafi. Szczególnie jak ma 20 000 zet ze składek , co miesiąc. Niech się podzieli. Niech pełni funkcje bez drenowania kasy związkowej. Niech idzie do pracy wreszcie, cwaniak jeden.
...
Następna strona