Trwa ładowanie...
bErQDPud

Notowania

Przejdź na

Przedsiębiorcy wznawiają działalność. Co z pracownikami? Duda: wyszły patologie

Przedsiębiorcy otwierają biznesy mimo zakazów. Co z pracownikami? - Z pandemią, która otoczyła nas ze wszystkich stron, wyszły wszystkie patologie na rynku pracy. Umowy śmieciowe, zlecenie czy zatrudnienie na czarno. Nie słyszałem w wypowiedziach tych wszystkich zdesperowanych przedsiębiorców, że zagwarantowali bezpieczeństwo pracowników. Powinni gwarantować nie tylko bezpieczeństwo dla klienta, ale i dla pracownika. "Solidarność" była, jest i będzie przeciwko całkowitemu lockdownowi, mamy nadzieję, że rząd zmieni decyzję - powiedział w programie "Newsroom WP" Piotr Duda, przewodniczący "Solidarności".

0
0
130
Podziel się
Komentarze (130)
zobacz więcej komentarzy (130)
bErQDPup
KOMENTARZE
(130)
emeryt
6 miesięcy temu
duda jest jeszcze przewodniczacy,myslalem ,ze wyjechal na placowke.powinie bajki pisac nie m,ozna go sluchac do roboty chlopie.
Obiektywny
6 miesięcy temu
Panie Piotrze dlaczego prezydent nic nie robi by zrealizować to do czego się zobowiązał czyli oddania długoletnim pracownikom Emerytur Stažowych proszę to wyjašnić wyborcy czekają .
Johny
6 miesięcy temu
Odezwał sie zakłamany obrońca spraw i praw pracowniczych . Zbratał sie z oszukańczą władzą a teraz sie wymądrza a nic w temacie przez miesiące nie robił.
bErQDPuH
gena
6 miesięcy temu
Nie zmuszaj człowieku ludzi do używania nie kulturalnych słów.
zomo na swoim
6 miesięcy temu
Aparat ZZ będzie walczył dzielnie aż zlikwiduje firmę. Czemu to pan Duda nie otworzy firmy i nie zatrudni swoich związkowców ? Niech k .a pokaże jak płaci po 10 000 na rękę plus zusy i dochodowe. Niech pokaże jak walczy z sanepidem UKS, i 20 innymi urzędami. Strzępić jadaczkę każdy potrafi. Szczególnie jak ma 20 000 zet ze składek , co miesiąc. Niech się podzieli. Niech pełni funkcje bez drenowania kasy związkowej. Niech idzie do pracy wreszcie, cwaniak jeden.
...
Następna strona