Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rządowe obostrzenia. Poseł Zjednoczonej Prawicy: zupełnie tego nie rozumiem

Aktywność na świeżym powietrzu powinna zostać przywrócona? - Zgadzam się z tym. Nasza udawana walka z covidem, mówię udawana, bo myśmy nie przygotowali właściwych narzędzi, nie wyciągamy wniosków z przypadków państw, które świetnie sobie dały radę, więc działamy dość chaotycznie. Przebywanie na wolnym powietrzu - trudno się tu zarazić, po co my to blokujemy? Główne miejsca zakażeń to pomieszczenia zamknięte. Po co my to wszystko wyczyniamy? Zupełnie tego nie rozumiem - powiedział w programie "Newsroom" Andrzej Sośnierz, były prezes NFZ, obecnie poseł Porozumienia. - Nie przygotowaliśmy systemu testowania, który byłby na tyle wydolny, żebyśmy wiedzieli, co dzieje się z tą epidemią. Nie mamy żadnego rozeznania, jaki jest stan przechorowania społeczeństwa - dodał.

0
0
68
Podziel się
Komentarze (68)
zobacz więcej komentarzy (68)
KOMENTARZE
(68)
babcia katoli...
2 lata temu
jak ja piszę , to do dabła kogo ranię
babcia
2 lata temu
Czy pis już opanował zgony na raka zawał ???? jedynie ma problem z koronowirusem pozdrawiam
edek
2 lata temu
Świetnie sobie radzą inne kraje. W GB 60 tys. zachorowań na dobę, Niemcy lockdown do kwietnia. Przecież tylko u nas jest źle i w dodatku to wina rządu - bo powinien zakładać obywatelom maseczki. Co za durny naród, mamy tyle zachorowań na ile sobie zapracujemy.
GNIEWNY
2 lata temu
geniusz sosnierz ..caly swiat zamyka restauracje stoki narciarskie a on uwaza ze to glupie mowi ze sobie islandia poradziła ..smieszne islandia ma 336 tys mieszkancow ale jaki obszar ....103 tys km 2..o czym on bredzi zadne argumenty jego do mnie nie trafiaja
asus
2 lata temu
Wyglada na to że ministrowie nie wiedza co robia
...
Następna strona