Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Money.pl - tag dymitr nowak

Zamek w Puszczy Noteckiej nie będzie hotelem, a
2018-07-12

Zamek w Puszczy Noteckiej nie będzie hotelem, a "małym, tajemniczym miasteczkiem". Dotarliśmy do projektanta budowli

Nie hotel, a mieszkania i usługi dla turystów. Nie w sercu puszczy, a na jej obrzeżach. Nie zamek, a prawdziwe historyczne miasteczko z uliczkami, dziedzińcami i zaułkami. Money.pl dotarł do architekta tzw. zamku w Stobnicy. - Przychodząc do tego miejsca, wejdziemy w świat zaczarowanej architektury historycznej - mówi w rozmowie z money.pl Waldemar Szeszuła, architekt i człowiek odpowiadający za projekt budowli w Stobnicy. - Budynek ma sprawiać wrażenie, że stoi w tym miejscu od zawsze - dodaje.

Zamek w dolinie Noteci. Co wiemy o tajemniczych inwestorach
2018-07-10

Zamek w dolinie Noteci. Co wiemy o tajemniczych inwestorach

Inwestorów próżno szukać na portalach społecznościowych. Swoimi osiągnięciami niechętnie chwalą się w sieci, nie chcą rozmawiać z dziennikarzami. Kim są Dymitr i Tymoteusz Nowakowie, niespełna 30-letni inwestorzy budujący współczesny zamek?

Zamek w Puszczy Noteckiej. Mamy potwierdzenie, kto go buduje. To spółka D.J.T.
2018-07-10

Zamek w Puszczy Noteckiej. Mamy potwierdzenie, kto go buduje. To spółka D.J.T.

W ciągu kilku dni powstająca od przynajmniej kilkunastu miesięcy inwestycja w Puszczy Noteckiej zdążyła rozbudzić wyobraźnię internautów. Money.pl otrzymał oficjalne potwierdzenie, że inwestorem jest poznańska spółka D.J.T.

Tajemniczy zamek powstaje w Puszczy Noteckiej. Stoi za nim firma od
2018-07-09

Tajemniczy zamek powstaje w Puszczy Noteckiej. Stoi za nim firma od "niekonwencjonalnych inwestycji"

Kto bogatemu zabroni? To pierwsze, co nasuwa się na myśl, gdy patrzymy na zdjęcia lotnicze inwestycji w Puszczy Noteckiej. Widać na nich wyraźnie, że ktoś buduje sobie... zamek na jednym z jezior.