Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dopłata do czynszu. Nawet 1500 zł miesięcznie

Ruszają dopłaty do czynszów na czas pandemii koronawirusa. Na czym polega program? - Rozwiązanie jest dedykowane najemcom i podnajemcom mieszkań, nie tylko czynszowych, ale i komercyjnych. Pomoc może wynieść maksymalnie 1500 zł miesięcznie, ale nie więcej niż 75 proc. wartości czynszu. Będzie wypłacana do 6 miesięcy, nie tylko na kolejne miesiące, ale i wstecznie, by przeznaczyć te środki na oddłużenie najemcy - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Anna Kornecka, wiceminister rozwoju ds. budownictwa i mieszkalnictwa. - Pieniądze mogą zostać przeznaczone wyłącznie na pokrycie zaległości czynszowych, więc nie trafią na konta najemców, a bezpośrednio do wynajmujących - dodała.

0
0
44
Podziel się
Komentarze (44)
zobacz więcej komentarzy (44)
KOMENTARZE
(44)
Tosia
rok temu
To już nie jest żenujące...
egon
rok temu
Tadeusz nie potrzebyje
US Warszawa
rok temu
Aktualny rzad znow jest przebiegły . Większość wynajmowanych mieszkan w kraju nie jest zgłoszana do US i nie są płacone podatki dochodowe od wynajmu (pit28 pit36). W tym przypadku najemca nie chcący zglosi właściciela :-) I tak to rząd w sprytny sposób uzyska większe wpływy do budżetu za kary oraz za więcej zgłoszonych transakcji wynajmu. Pozdrawiam wszystkich ,którzy widzą więcej niż pokazuje TV.
Giza
rok temu
Kolejne zciąganie kredytów . Jak szalonym trzeba być żeby ludziom zamykać firmy a z drugiej strony zadłużać obywateli aby dawać według nie wiadomo jakiego klucza innym.
super
rok temu
Fajnie, kolejne przepisy zrobione dla czlonkow partii, w tym przypadku wlascicieli dziesiatek mieszkan.
...
Następna strona